Lēti lidojumi uz BERLĪNI no Rīgas par €45 turp-atpakaļ

15. marts, 2023

Lēti lidojumi uz BERLĪNI no Rīgas par €45 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Ryanair / Buzz / Malta Air! Atrodi lētākos lidojumus uz Berlīni, Vāciju un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena sākot no 45 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Berlīne ir Vācijas galvaspilsēta. Tā ir lielākā valsts pilsēta, kā arī Eiropas Savienības otra lielākā pilsēta, bet pēc iedzīvotāju skaita kopā ar piepilsētām tā ir tikai astotā lielākā pilsēta. Berlīne atrodas Vācijas ziemeļaustrumos. Berlīne ir pasaules kultūras, politikas, mediju un zinātņu centrs. Tās ekonomika galvenokārt balstās uz augsto tehnoloģiju rūpniecību un pakalpojumu sektoru. Nozīmīgākās nozares ietver IT, farmāciju, biomedicīnu, inženierzinātni, biotehnoloģijas, elektroniku, satiksmes inženierzinātni un atjaunīgo enerģiju. Berlīne kalpo arī par nozīmīgu dzelzceļa un gaisa satiksmes centru, kā arī tā ir populārs tūristu galamērķis.

Maršruts:

Rīga – Berlīne – Rīga

Lidojumu datumi:

2023.g. aprīlis

Daži piemēri:

18. – 22.04. (46 EUR)
19. – 22.04. (45 EUR)
23. – 25.04. (54 EUR)
23. – 26.04. (54 EUR)
23. – 30.04. (54 EUR)
25. – 30.04. (51 EUR)

Lēti lidojumi uz BERLĪNI no Rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 20 x 25cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes VĀCIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.