Lēti lidojumi uz DIENVIDKOREJU no Rīgas par €579 turp-atpakaļ

19. aprīlis, 2023

Lēti lidojumi uz DIENVIDKOREJU no Rīgas par €579 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Air France / KLM / Air Baltic! Atrodi lētākos lidojumus uz Seulu, Dienvidkoreju un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena sākot par 579 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Dienvidkoreja ir prezidentāla republika Āzijas austrumos, Korejas pussalas dienvidu daļā. Valsts galvaspilsēta un lielākā pilsēta ir Seula. Ziemeļos tā robežojas ar Ziemeļkoreju, ar kuru tā līdz 1910. gadam bija vienota valsts un saucās Koreja. Dienvidkorejas platība ir 100 210 km². Valstī dzīvo 48 758 000 iedzīvotāji, aptuveni viena puse no Dienvidkorejas iedzīvotājiem dzīvo galvaspilsētā Seulā vai tās apkārtnē — trešajā lielākajā aglomerācijā pasaulē. Dienvidkoreja ir augsti attīstīta valsts ar augstu dzīves līmeni. Šeit ir 4. lielākā Āzijas un 15. lielākā pasaules saimniecība.

Maršruts:

Rīga – Seula – Rīga

Lidojumu datumi:

2023. g. 28. septembris – 11. oktobris

lēti lidojumi uz dienvidkoreju no rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā ir iekļauta rokas bagāža 55x40x23 cm + neliela soma (kopā par bagāžu maksimālais svars 12kg) + ēdināšana!

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes DIENVIDKOREJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.