Lēti lidojumi uz PORTO (PORTUGĀLE) no Viļņas tikai par €73 turp-atpakaļ

30. jūlijs, 2019

Lēti lidojumi uz PORTO no Viļņas tikai par €73 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Ryanair! Atrodi lētākos lidojumus uz Porto, Portugāli un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena sākot no 73 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Portugāle ir Dienvideiropas valsts, kas atrodas Pireneju pussalā. Tās vienīgā kaimiņvalsts ir Spānija. Portugāles rietumu un dienvidu piekrasti apskalo Atlantijas okeāns. Portugāles sastāvā ietilpst arī Atlantijas okeānā esošās Azoru salas un Madeiras sala. Rietumos no valsts galvaspilsētas Lisabonas atrodas Eiropas galējais rietumu punkts – Rokas rags. 1986. gadā Portugāle pievienojās Eiropas Savienībai, un kopš tā laika valsts saimniecība ir stipri mainījusies, kļūstot daudzveidīgāka. Šajā laikā strauji ir attīstījusies pakalpojumu sfēra, un pašlaik tā veido divas trešdaļas no valsts iekšzemes kopprodukta. Kopš 2002. gada 1. janvāra Portugāles naudas vienība ir eiro.

Maršruts:

Viļņa – Porto – Viļņa

Lidojumu datumi:

2019.gada 10. – 15. oktobris

1) Pērkot četras atsevišķas biļetes katram lidojumam:

Viļņa – Londona, 10. oktobris

viļņa londona

Londona – Porto, 10. oktobris

londona porto

Porto – Brisele, 15. oktobris

porto brisele

Brisele – Viļņa, 15. oktobris

brisele viļņa

2) Pērkot caur Kiwi.com un vienu kopēju biļeti tā izmaksā dārgāk nekā pērkot lidojumus atsevišķi. Šajā cenā Kiwi.com nodrošina arī garantiju, ja lidojums kavējas un netiek uzspēts uz nākamo, tad Kiwi meklē citu alternatīvu lidojumu.

10. – 15.10.

lēti lidojumi uz porto no viļņas

Kur rezervēt?

MOMONDO

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 × 20 × 25 cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Naktsmītnes PORTUGĀLĒ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com