Tiešie lidojumi uz BRISELI no Rīgas par €9 turp-atpakaļ

9. jūnijs, 2021

Lēti lidojumi uz BRISELI no Rīgas par €9 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Ryanair! Atrodi lētākos lidojumus uz Briseli, Beļģiju un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena sākot no 9 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Brisele ir pilsēta Beļģijas centrālajā daļā. Beļģijas lielākā pilsēta un galvaspilsēta. Beļģijas daļas — Flandrijas galvaspilsēta, kaut arī pati pilsēta administratīvi neatrodas Flandrijā, bet veido atsevišķu Beļģijas daļu — galvaspilsētas reģionu ar divām valsts valodām — franču un nīderlandiešu. Brisele bieži tiek uzskatīta par Eiropas Savienības galvaspilsētu, jo divas no trijām galvenajām ES institūcijām atrodas Briselē – Eiropas Komisija un Eiropas Savienības Padome. Brisele ir arī NATO galvenās mītnes vieta.

Maršruts:

Rīga – Brisele (Charleroi) – Rīga

Lidojumu datumi:

2021.g. jūnijs

Daži piemēri:

22. – 26.06. (15 EUR)
22. – 29.06. (9 EUR)
26. – 29.06. (9 EUR)
29.06. – 06.07. (16 EUR)

lēti lidojumi uz briseli no rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā cenā iekļauta tikai rokas soma 40 x 20 x 25cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Lidojums ir aizkavējies vai pat atcelts? Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk ŠEIT

Naktsmītnes BEĻĢIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.