Lēti lidojumi uz SVALBĀRU no Rīgas par €218 turp-atpakaļ

11. novembris, 2019

Lēti lidojumi uz SVALBĀRU no Rīgas par €218 turp-atpakaļ ar aviokompāniju SAS / Air Baltic / Norwegian! Atrodi lētākos lidojumus uz Svalbāru un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 218 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Svalbāras arhipelāgs arī Špicbergena ir Norvēģijas teritorija Arktikā ar speciālu starptautisku statusu. Arhipelāgs atrodas uz ziemeļiem no kontinentālās Eiropas. Arhipelāgu veido deviņas galvenās salas, lielāko daļu no tā aizņem Špicbergenas sala, uz kuras atrodas visas arhipelāga apdzīvotās vietas, ja neskaita meteoroloģiskās stacijas Hūpenes un Lāču salā. Arhipelāgā valda arktiskais klimats, kaut gan tajā ir ievērojami augstākas gaisa temperatūras nekā citās vietās, kas atrodas tajos pašos platuma grādos. Svalbāras fauna izmanto priekšrocības, ko dod garais polārās dienas periods, lai kompensētu ilgo polārās nakts periodu. Arhipelāgs ir ligzdošanas vieta daudziem jūras putniem, šeit mitinās arī leduslāči, ziemeļbrieži, polārlapsas un dažādi jūras zīdītāji. Apmēram 60% arhipelāga klāj ledāji, salas ir kalniem un fordiem bagātas.

Maršruts:

Rīga – Longjerbīene – Rīga

Lidojumu datumi:

2020.g. februāris – marts

Daži piemēri (cena norādīta izmantojot Kiwi atlaižu kodu):

26.02. – 06.03. (218 EUR)
29.02. – 06.03. (225 EUR)
14. – 18.03. (236 EUR)

Izmanto KIWI Atlaižu kodu 12 EUR vērtībā (Kiwi.com kods FINDERNOV10) un kopā par lidojumiem maksā no 218 eur (230 eur vietā). Kiwi kupona kodu varēsi ievadīt apmaksas lapā pie Redeem Promo Code.

lēti lidojumi uz svalbāru no rīgas

Pērkot caur Kiwi.com tiek nodrošināta arī garantija, ja lidojums kavējas, tiek atcelts un netiek uzspēts uz nākamo, tad Kiwi.com meklē citu alternatīvu lidojumu.

Kur rezervēt?

KIWI.COM

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas bagāža 8kg 55 x 40 x 23 cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Lidojums ir aizkavējies vai pat atcelts? Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk ŠEIT

Naktsmītnes SVALBĀRĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com