Lēti lidojumi uz SVALBĀRU no Rīgas par €233 turp-atpakaļ ar SAS

9. jūnijs, 2019

Lēti lidojumi uz SVALBĀRU no Rīgas par €233 turp-atpakaļ ar aviokompāniju SAS! Atrodi lētākos lidojumus uz Svalbāru un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 233 EUR abos virzienos.

Svalbāras arhipelāgs arī Špicbergena ir Norvēģijas teritorija Arktikā ar speciālu starptautisku statusu. Arhipelāgs atrodas uz ziemeļiem no kontinentālās Eiropas. Arhipelāgu veido deviņas galvenās salas, lielāko daļu no tā aizņem Špicbergenas sala, uz kuras atrodas visas arhipelāga apdzīvotās vietas, ja neskaita meteoroloģiskās stacijas Hūpenes un Lāču salā. Arhipelāgā valda arktiskais klimats, kaut gan tajā ir ievērojami augstākas gaisa temperatūras nekā citās vietās, kas atrodas tajos pašos platuma grādos. Svalbāras fauna izmanto priekšrocības, ko dod garais polārās dienas periods, lai kompensētu ilgo polārās nakts periodu. Arhipelāgs ir ligzdošanas vieta daudziem jūras putniem, šeit mitinās arī leduslāči, ziemeļbrieži, polārlapsas un dažādi jūras zīdītāji. Apmēram 60% arhipelāga klāj ledāji, salas ir kalniem un fordiem bagātas.

Maršruts:

Rīga – Longjerbīene – Rīga

Lidojumu datumi:

2020.g. februāris

Daži piemēri:

13. – 17.02. (251 EUR)
13. – 19.02. (251 EUR)
20. – 23.02. (233 EUR)
20. – 26.02. (251 EUR)

Lēti lidojumi uz SVALBĀRU no Rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas bagāža 8kg 55 x 40 x 23 cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Naktsmītnes SVALBĀRĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com