Lēti lidojumi uz TRAPĀNI (SICĪLIJA) no Rīgas par €55 turp-atpakaļ

3. maijs, 2024

Lēti lidojumi uz Trapāni no Rīgas par €55 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Buzz (Ryanair)! Atrodi lētākos lidojumus uz Trapāni, Sicīliju un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 55 EUR abos virzienos.

Trapāni ir pilsēta Itālijas dienvidos, Sicīlijā. Pilsēta ir Trapāni provinces administratīvais centrs. 2016. gadā Trapāni dzīvoja 68,7 tūkstoši iedzīvotāju. Pilsēta atrodas Sicīlijas galējos rietumos, netālu no Palermo. Tā ir nozīmīga ostas pilsēta. Galvenās eksportpreces ir sāls un vīns.

Apdzīvoto vietu dibinājuši elimi — etniskā grupa, kas kādreiz dzīvoja Sicīlijas rietumos. Kartāgiešiem tā bija nozīmīga ostas pilsēta. 241. gadā p.m.ē. to pakļāva romieši. Senās Romas laikos apdzīvotās vietas nosaukums latīņu valodā bija DrepanonDrepanum.

Maršruts:

Rīga – Trapāni – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. maijs

Piemēri:

13. – 18.05. (74 EUR)
13. – 25.05. (55 EUR)
18. – 25.05. (68 EUR)
27.05. – 01.06. (77 EUR)

lēti lidojumi uz trapani no rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta rokas soma 40 x 20 x 25cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.