LAST MINUTE! Lidojumi uz Vankūveru (KANĀDA) no Rīgas par €552 turp-atpakaļ

12. aprīlis, 2024

Lēti lidojumi uz Vankūveru no Rīgas par €552 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Condor / Airbaltic. Atrodi lētākos lidojumus uz Vankūveru, Kanādu un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena sākot no 552 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Vankūvera ir ostas pilsēta Kanādā, Britu Kolumbijā. Nosaukta britu virsnieka Džordža Vankūvera vārdā. Vankūverā iedzīvotāju skaits tikai nedaudz pārsniedz 600 000. Tā ir astotā lielākā pilsēta Kanādā. Tās aglomerācijā dzīvo aptuveni 2,3 miljoni iedzīvotāju, un tā ir trešā lielākā aglomerācija Kanādā. Vankūveras platība ir 114,97 km2. Iedzīvotāju blīvums ir viens no lielākajiem Ziemeļamerikā (vēl blīvāk apdzīvotas ir tikai Ņujorka, Sanfrancisko un Mehiko).

Vankūverā atrodas lielāka osta Kanādā, kas savu nozīmi ieguva pēc Panamas kanāla pabeigšanas, jo tad strauji samazinājās kravas pārvadāšanas izmaksas, un caur Vankūveras ostu zemnieki sāka eksportēt graudus. Tā pašlaik ir visnoslogotākā osta Ziemeļamerikā. Vankūverā notika 2010. gada ziemas olimpiskās spēles. Pilsētā bāzējās Nacionālās hokeja līgas klubs Vankūveras Canucks.

Maršruts:

Rīga – Vankūvera – Rīga

Lidojumu datumi:

2024. g. 20. aprīlis – 4. maijs

lēti lidojumi uz vankūveru no rīgas

Kur iegādāties aviobiļetes?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta 23kg nododamā bagāža + rokas bagāža

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.