Lisabona un MADEIRA vienā ceļojumā no Rīgas tikai par €197 turp-atpakaļ!

26. augusts, 2019

Lisabona un Madeira vienā ceļojumā lidojumā no Rīgas tikai par €197 turp-atpakaļ ar aviokompāniju 5* Lufthansa un Easyjet! Atrodi lētākos lidojumus uz Lisabonu, Portugāli un Madeirsas salu un rezervē biļeti par labāko cenu. Visas aviobiļetes cena sākot no 197 EUR ceļojot divatā. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Madeira ir vulkāniska salu grupa Atlantijas okeānā pie Āfrikas krastiem ap 400 km uz ziemeļiem no Kanāriju salām, aptuveni 1000 km uz dienvidrietumiem no Lisabonas, ap 700 km uz rietumiem no Marokas krasta. Madeiras autonomais reģions ir viena no Portugālei piederošajām autonomajām teritorijām, kurā ietilpst Madeiras sala, Portusantu sala un neapdzīvotās salu grupas: Dezertašu salas un Selvažeinas. Reģiona galvaspilsēta ir Funšala, kur atrodas arī arhipelāga lielākā osta. Madeiras autonomais reģions ir Eiropas Savienības daļa. 

Madeira ir pazīstama ar Madeiras vīniem, eksotiskajiem ziediem un tūristiem domātajām izpriecām, sevišķi Jaungada uguņošanām, kā arī pārgājieniem gar ūdens kanāliem jeb levadām, kas caurvij visu salu.

Maršruts:

Rīga – Lisabona – Madeira (Funšala) – Lisabona – Rīga

Lidojumu datumi:

2020.gada 9. – 19. janvāris

Piemērs:

Rīga – Lisabona – Rīga (lidojumi ar 5* Lufthansa)

09. – 19.01.

rīga lisabona

Lisabona – Funšala – Lisabona (lidojumi ar Easyjet)

11. – 18.01.

lisabona madeira

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta rokas bagāža 56 x 45 x 25 cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com