BLACK FRIDAY! LONELY PLANET ceļvedis: visiem pirkumiem 40% atlaide

28. novembris, 2019

BLACK FRIDAY ietvaros populārais ceļvedis Lonely Planet šobrīd piedāvā lielisku akciju, pērkot jebkuru e-grāmatu vai grāmatu, tā būs ar 40% atlaidi.

Lonely Planet  – ceļvedis, lai uzzinātu svarīgāko informāciju par galamērķi. Lonely Planet sniedz vispārīgu atskatu uz reģionu, pilsētu, valsti, kurp dodies. Iespējams uzzināt labākos apskates objektus, kafejnīcas, restorānus, izklaides vietas, kā arī citu praktisku informāciju.

Lonely Planet akcijas periods ir līdz 2. decembrim.

Ja iegādāsies Lonely Planet grāmatas (£25 apmērā), tad piegāde būs bez maksas.

Kur iegādāties?

LONELY PLANET

lonely planet black friday akcija

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to šeit. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.

Ietaupi naudu ar bezmaksas debetkarti:

Debetkarte Revolut vai Monese bez maksas? Izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, bet tici vai nē, tas pastāv jau gadiem ilgi. Tas noteikti Tev palīdzēs ietaupīt finanšu līdzekļus nākamajiem ceļojumiem. Abas šīs debetkartes ir lieliska izvēle ceļotājiem, saņem BEZ MAKSAS REVOLUT karti + 5 EUR bonusu vai arī MONESE karti + 20 EUR bonusu.