BLACK FRIDAY! LONELY PLANET ceļvedis: pirkumiem 30% atlaide

23. novembris, 2023

BLACK FRIDAY ietvaros populārais ceļvedis Lonely Planet šobrīd piedāvā lielisku akciju, pērkot e-grāmatu vai grāmatu, tā būs ar 30% atlaidi.

Lonely Planet  – ceļvedis, lai uzzinātu svarīgāko informāciju par galamērķi. Lonely Planet sniedz vispārīgu atskatu uz reģionu, pilsētu, valsti, kurp dodies. Iespējams uzzināt labākos apskates objektus, kafejnīcas, restorānus, izklaides vietas, kā arī citu praktisku informāciju.

Lonely Planet akcijas periods ir līdz 26. novembrim.

Lai iegādātos Lonely Planet izdevumus ar 30% atlaidi ievadi atlaižu kodu – EARLY30

lonely planet atlaižu kods

Kur iegādāties?

LONELY PLANET

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Ceļo ar Luminor Black 

Ceļojumu apdrošināšana, pirkumu apdrošināšana, skaidras naudas izņemšana no bankomātiem visā pasaulē! Izbaudi kartes priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Luminor Black bez kredītlimita. Skaidras naudas izņemšanas limiti un apdrošināšanas noteikumi luminor.lv.

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com