LTG Link vilciena biļetes varēs iegādāties Google Maps

7. marts, 2024

Lietuvas valsts dzelzceļa kompānijas “Lietuvos geležinkeliai” pasažieru pārvadājumu uzņēmums “LTG Link” sācis vilciena biļešu tirdzniecību pasaulē visvairāk izmantotajā karšu lietotnē “Google Maps”, trešdien paziņoja uzņēmumā.

Tādu iespēju paver “LTG Link” partnerības līgums ar Vācijas kompāniju “Distribusion Technologies”, kas savieno pārvadātājus no visas pasaules.

Līgums arī nodrošina piekļuvi vairāk nekā 150 operatoriem un pārdošanas platformām visā pasulē. “LTG Link” gatavojas sākt biļešu tirdzniecību tādās platformās kā “Omio”, “The Trainline”, “Kiwi”, “Booking.com”, “Trip.com” un “Kayak”.

Lietuvas valsts dzelzceļa grupas “Lietuvos geležinkeliai” ģenerāldirektors Egidijus Lazausks paskaidroja, ka platformās ceļotāji no visas pasaules laikus varēs iegādāties vilciena biļetes.

Pašlaik “Distribusion Technologies” risinājumu izmanto vairāk nekā 1000 pārvadātāju, kas ik dienu sabiedriskā transporta pakalpojumus nodrošina miljoniem pasažieru.

Kā liecina “LTG Link” dati, pērn ap 10% biļešu iegādājās ārvalstnieki, no kuriem lielākā daļa bija Lielbritānijas, Vācijas, Polijas un Zviedrijas iedzīvotāji.

Jau vēstīts, ka “LTG Link” pērn pārvadājis ap pieciem miljoniem pasažieru, kas ir par 6,4% vairāk nekā 2022.gadā.

Lietuvas iekšzemes vilcienu maršrutu pasažieru skaits gada salīdzinājumā pieaudzis par 4,7% līdz 4,68 miljoniem. Par 115 000 pārspēts arī 2019.gadā sasniegtais pasažieru skaita rekords, norādīja uzņēmumā.

Ap 38 000 cilvēku pērn izmantoja “LTG Link” vilcienus braucieniem starp Viļņu un Varšavu vai Krakovu, savukārt gada pēdējās piecās dienās starp Viļņu un Rīgu “LTG Link” pārvadāja 1300 pasažierus.

“Lietuvos geležinkeliai” grupā ietilpst uzņēmums “LTG Infra”, kas pārvalda dzelzceļu tīklu, pasažieru pārvadājumu uzņēmums “LTG Link”, kravu pārvadājumu kompānija “LTG Cargo” un citi uzņēmumi.

Google Maps Riga Vilnius

 

Avots: LETA / BNS