Lux Express atklāj jaunu starptautisko maršrutu Tallina–Varšava bez pārsēšanās

4. decembris, 2023

Baltijas reģionā lielākā autobusu pārvadājumu kompānija “Lux Express” informē, ka tiek atklāts jauns maršruts Tallina–Varšava, kuru no Rīgas varēs izmantot arī Latvijas pasažieri. Līdz šim pasažieriem no Latvijas, kuru galamērķis bija Polijas galvaspilsēta, nācās pārsēsties Viļņā, taču tagad uz Varšavu ar tiešo reisu bez pārsēšanās varēs nokļūt gan no Rīgas, gan arī Tallinas un Pērnavas. Tādējādi šis būs šobrīd garākais aktīvi izmantotais “Lux Ekspress” maršruts.

Autobusa reiss Rīga–Varšava (RIX-WAW) no Rīgas izbrauks katru dienu plkst. 17:20 un Varšavā ieradīsies nākamā rīta plkst. 5:30. Līdz ar to brauciens ilgs nedaudz vairāk nekā 13 stundas. Savukārt no Varšavas uz Rīgu autobuss savu ceļu sāks plkst. 23:45 un Rīgā ieradīsies plkst. 13:15.

“Jaunā autobusu līnija starp Rīgu un Varšavu pasažieriem paver daudz jaunu iespēju. Tā ne tikai nodrošina ērtu braucienu starp divām galvaspilsētām, bet arī piedāvā lieliskus savienojumus tālākiem braucieniem uz dažādiem Eiropas galamērķiem. Varšava ir vairāku nozīmīgu pasākumu centrs, tostarp lielu koncertu ar pasaulslavenu mākslinieku piedalīšanos. Piemēram, vasarā Varšavā notika popzvaigznes Beyonce koncerts, uz kuru ar komfortablajiem “Lux Express” autobusiem no Igaunijas, Latvijas un Lietuvas devās daudzi cilvēki. Jaunā maršruta atklāšana rada iespēju arī turpmāk Baltijas iedzīvotājiem apmeklēt līdzīgus pasākumus Varšavā. Un ne tikai, jo arī Polijas iedzīvotāji varēs komfortabli nokļūt Latvijā, lai izbaudītu mūsu valsts sniegtās iespējas,” stāsta “Lux Express” biznesa attīstības direktors Aldis Ķibēns.

Viņš arī uzsver, ka uzņēmumam ir būtiski nodrošināt pasažieriem visas ērtības, jo sevišķi garākos maršrutos.

“Mēs ticam, ka jo garāks ceļojums, jo svarīgāks ir komforts. Tieši tāpēc “Lux Express” autobusi piedāvā pasažieriem visaugstākā līmeņa ērtības – plašas un ērtas sēdvietas, bezmaksas Wi-Fi,  bezmaksas kafiju un draudzīgus, gādīgus autobusu vadītājus.”

Uzņēmums informē, ka biļetes reisam no Rīgas uz Varšavu var iegādāties no EUR 24,90 “Lux Express” mājaslapā luxexpress.eu.