LUX EXPRESS biļetes uz Liepāju un Daugavpili no Rīgas par €7

30. aprīlis, 2024

Biļešu pārdošana ir atvērta Lux Express JAUNAJIEM maršrutiem: Rīga – Liepāja un Rīga – Daugavpils! Ar Lux Express brauc maijā izdevīgāk maršrutos Rīga – Liepāja, Rīga – Daugavpils un Liepāja – Rīga – Daugavpils! Biļetes tikai no 7€! Rezervējiet biļetes jau šodien un gatavojieties iepazīt šo ikonisko galamērķu šarmu.

Lux Express ir starptautisks autobusu operators Baltijas reģionā, kas piedāvā savus pakalpojumus 7 valstīs. Galvenie virzieni ir Sanktpēterburga, Tallina, Rīga, Viļņa un Varšava. Uzņēmums darbojas starptautiskos un Igaunijas iekšējos maršrutos. Lux Express piedāvā autobusu servisus kā Lux Express, Lux Express Lounge, Lux Express Special, Lux Mini un Simple Express zīmoliem.

Pārdošanas periods:

29.04. – 31.05.24

Ceļošanas periods:

02. – 31.05.24

Cenas:

Rīga – Liepāja no €7 
Rīga – Daugavpils no €7
Liepāja – Daugavpils no €14

LUX EXPRESS biļetes uz Liepāju

Kur rezervēt?

luxexpress.eu

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.