Lux Express palielina reisu skaitu maršrutā Rīga-Tallina

28. aprīlis, 2023

Starptautiskais pasažieru pārvadātājs “Lux Express” no piektdienas, 28.aprīļa, palielinās reisu skaitu maršrutā Rīga-Tallina, informē “Lux Express” pārstāvji.

Ieskaitot maršrutu Tallina-Viļņa, turpmāk starp Rīgu un Tallinu ik dienu tiks nodrošināti 12 reisi. Braucienu dati liecina, ka Latvija joprojām ir viens no populārākajiem ceļojumu galamērķiem igauņu vidū, savukārt Latvijas iedzīvotāji labprāt ceļo uz Igauniju.

Salīdzinot ar 2022.gada martu, “Lux Express” maršrutā Tallina-Rīga pasažieru skaits šogad palielinājās par 61%. Savukārt kopējais pasažieru skaits visos reģiona (Baltijas valstis un Varšava) maršrutos šogad pieauga par 67%.

“Lux Express” starptautiskā biznesa vadītājs Raits Remmels norāda, ka visās trīs Baltijas valstīs novērojams intereses pieaugumu par ceļošanu, un to apliecina arī pasažieru skaita pieauguma tendences. “Lux Express” seko līdzi pasažieru vēlmēm un, reaģējot uz intereses kāpumu, atbilstoši palielina arī reisu skaitu.

Vēl pērn martā iedzīvotāju iespējas ceļot ietekmēja Covid-19 ierobežojumi. Savukārt tagad cilvēkiem atkal ir iespēja ērti ceļot ar komfortabliem autobusiem bez jebkādiem ierobežojumiem.

Autobusi no Rīgas uz Tallinu un no Tallinas uz Rīgu kursēs gandrīz katru stundu no plkst.7 līdz 18. Tāpat tiek piedāvāts viens pāris nakts reisu, kas no Tallinas uz Rīgu izbrauc plkst.22.30, bet no Rīgas uz Tallinu plkst.2.35. Maršrutā Rīga-Tallina reisus nodrošina gan “Lux Express” regulārie autobusi, gan arī “Lux Express Lounges” autobusi, kuros bez standarta sēdvietām ir arī paaugstināta komforta sēdvietas.

Arī citos “Lux Express” maršrutos tiek nodrošināta augsta reisu intensitāte. Piemēram, maršrutā Tartu-Rīga katru dienu abos virzienos tiek nodrošināti trīs reisi. Tāpat “Lux Express” nodrošina septiņus ikdienas reisus starp Rīgu un Viļņu abos virzienos un no 28.aprīļa trīs reisus dienā starp Viļņu un Varšavu.

Papildus ērtība pasažieriem ir arī iespēja bez maksas pārvadāt velosipēdus. Katrā autobusā bez maksas iespējams pārvadāt līdz pat četriem velosipēdiem.

“Lux Express Latvia” reģistrēta 1994.gadā, un tās pamatkapitāls ir 193 404 eiro. Uzņēmuma apgrozījums 2021.gadā bija 322 952 eiro, bet zaudējumi – 59 752 eiro. Finanšu dati par pagājušo gadu vēl nav publiskoti.

“Lux Express Latvia” pieder Igaunijas “Lux Express Estonia”.