Plānoti vilcienu reisi uz Madonu katru dienu, uz Gulbeni 3 reizes nedēļā

19. aprīlis, 2021

2021. gada 16. aprīlī notika kārtējā Sabiedriskā transporta padomes sēde, kurā padome apstiprināja vilcienu reisu norīkošanu līdz Madonai katru dienu, kā arī atsevišķās dienās to pagarināšanu līdz Gulbenei.

Lai pasažieri varētu ērtāk un ātrāk nokļūt Madonā un Gulbenē, no 2021. gada 1. jūnija plānots pagarināt esošos un atklāt jaunus vilciena reisus. Plānots, ka vilciens līdz Madonai kursēs katru dienu, bet līdz Gulbenei – piektdienās, sestdienās un svētdienās. Vienlaikus gaidāmas izmaiņas arī reģionālo maršrutu autobusos, lai nogādātu pasažierus līdz dzelzceļa stacijai un otrādi – no dzelzceļa stacijas līdz iecerētajam galamērķim, kā arī tiks slēgti vairāki reisi autobusu maršrutā Nr.7989 Rīga–Madona–Lubāna, kas tiek izpildīti aptuveni tajā pašā laikā, kad tiek plānots atvērt vilciena reisus. Šobrīd norit darbs pie vilcienu un autobusu laika saskaņošanas. Tiklīdz tas tiks izdarīts un būs zināma precīzāka informācija, Autotransporta direkcija informēs iedzīvotājus.

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.