Rezervē brokastis viesnīcā! Jauna aplikācija – Eat in Hotels atlaižu kods (2 par 1 cenu)

14. marts, 2024

Pirms neilga laika atklāju jaunu veidu, kā dabūt “ceļojuma sajūtu” tepat Rīgā. Vai ziniet, kā to izdarīt? Sākot rītu ar svinīgām brokastīm viesnīcā nepaliekot tajā pa nakti. To var izdarīt izmantojot jaunu lietotni “Eat In Hotels”. Eat in Hotels atlaižu kods ED2FOR1 dod iespēju doties brokastīs 2 personām par 1 personas cenu.

Eat In Hotels aplikācija ļauj izpētīt, salīdzināt un rezervēt brokastis vairākās Rīgas viesnīcās. Šobrīd aplikācijā ir vismaz 10 viesnīcas un saraksts papildinās gan ar jaunām viesnīcām, gan ar jauniem pakalpojumiem. Sākuma piedāvājums iekļāva tikai brokastis, bet šobrīd aplikācijā var redzēt arī tematiskus brančus un vakariņas.

Plaša brokastu izvēle no 6:30 līdz 11:30 atbilst visām vēlmēm. Pieredzi vēl pievilcīgāku padara tās pieejamība, īpaši ģimenēm, jo vairākās vietās tiek piedāvātas īpašas cenas bērniem (līdz 4 gadiem bezmaksas) un 2h bezmaksas autostāvvieta. Tas ir lielisks veids, kā padarīt ikdienas rītu īpašāku.

Tiem, kas vēlas padarīt savu rītu neparastāku un pievienot savai dienai svinības, iesaku Eat In Hotels lietotni. Tā ir vairāk nekā tikai maltīte. Tas ir brīdis, kad apstāties, ļauties un atcerēties izbaudīt dzīves skaistumu.

Ieskaties Eat in Hotels aplikācijā, jo visticamāk atradīsi arī labus piedāvājumus, Eat in Hotels akcijas un atlaižu kodus.

Ja šis šķiet interesanti, lejupielādējiet Eat In Hotels AppStore vai Google Play un izmēģiniet paši!

Eat in Hotels atlaižu kods:

ED2FOR1 (Ja vēl neesi izmantojis Eat in Hotels aplikāciju, tad šis kods dos 2 brokastis par 1 cenu)

ED10OFF (Ja esi jau reģistrējies Eat in Hotels, tad šis kods tev nodrošinās 10% atlaidi nākamajām brokastīm)

Lejupielādējiet Eat in Hotels un ievadiet Eat in Hotels promo kodu ED2FOR1, lai saņemtu atlaidi brokastīm.
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.atlantictravel.eatinhotels
App Store: https://itunes.apple.com/app/eatinhotels/id1671962661