YANDEX atlaižu kods: €10 atlaide

1. februāris, 2022

YANDEX atlaižu kods trchmlfm: €10 atlaides kupons jaunajiem lietotājiem. Ērta un vienkārši lietojama taksometru aplikācija, kas piedāvā 10 EUR atlaižu kodu pirmajam braucienam. Lejupielādē Yandex.Latvia aplikāciju un iegūsti Yandex atlaižu kodu jau tagad.

Yandex.Taxi ir pakalpojums, ar kuru jūs varat ātri pasūtīt oficiālu taksometru, nezvanot dispečeram, un varat kartē sekot līdzi sava pasūtījuma izpildei. Taksometru varat pasūtīt, izmantojot tīmekļa vietni vai mobilo lietotni. Vidējais taksometra gaidīšanas laiks ir piecas minūtes.

Pasūtījumi tiek nosūtīti Yandex taksometru pakalpojumu partneriem, kuri ir tiešie pasūtījuma izpildītāji. Ikviens Yandex.Taxi autovadītājs ir izturējis divas iepriekšējas pārbaudes: tiek pārbaudīti gan konkrētās pilsētas un tās klientu interešu pārzināšanu, gan arī transportlīdzekļa stāvokļa atbilstību Yandex.Taxi kvalitātes standartiem.

YANDEX taxi atlaižu kods:

trchmlfm

YANDEX.TAXI tarifi:

yandex tarifi ekonomiskais

yandex tarifi ērtais komforts

Izmantojot lietotni, Tu vari:

  • pasūtīt taksometru, nezvanot dispečeram;
  • izmantot konkurētspējīgas braukšanas maksas;
  • samaksāt skaidrā naudā vai ar kredītkarti;
  • atrast transportlīdzekli pēc savām vajadzībām (ar bērnu drošības sēdeklīti, divriteņa pārvadātāju, saņemt papīra kvīti utt.);
  • skatīt detalizētu informāciju par vadītāju un transportlīdzekli;
  • skatīt vadītāja pārvietošanos kartē.

Kā iegūt Yandex atlaižu kodu?

  1. Lejupielādē Yandex.Taxi
  2. Ievadi Yandex Taxi promo kodu trchmlfm
  3. Dodies braucienā un saņem 10 EUR atlaidi

yandex atlaižu kods 2022

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to šeit. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.