Air Baltic AKCIJA: lidojumi no €29 vienā virzienā!

21. marta, 2023

Air Baltic akcija lidojumu pārdošana ir klāt! Gaisā jau jūtamas pirmās pavasara vēsmas, kas nozīmē tikai vienu – īpašās ķiršu cenas košiem airBaltic lidojumiem! Pēc gada tumšākā gadalaika jāienes dzīvē krāsas un jāmostas ar sveicienu saulei atvaļinājumā. Negaidi ilgi un ķer ciet kārdinošās biļetes, lai dotos pavasara brīvdienās vai jau saplānotu rudens atpūtu!

Latvijas aviokompānija Air Baltic Corporation AS (airBaltic) tika nodibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97.97% akciju, bet pārējiem akcionāriem pieder 2.03% akciju. airBaltic ir “hibrīda” aviokompānija, kas apvieno labāko tradicionālo tīkla aviokompāniju un zemo cenu pārvadātāju praksi.

2008. gadā airBaltic mainīja savu darbības modeli, pārejot no pasažieru pārvadāšanas no viena punkta līdz otram punktam uz tīkla aviokompānijas modeli, padarot Rīgu par tranzītmezglu. Aviokompānija piedāvā biļetes par pievilcīgām cenām sava lidojumu tīkla ietvaros, kas aptver Eiropu, Skandināviju, NVS un Tuvos Austrumus. Šīs cenas spēj konkurēt ne tikai ar citu aviokompāniju piedāvātajām cenām, bet arī ar autobusu, vieglo automašīnu, vilcienu un prāmju pārvadājumu cenām.

Lidojumu datumi:

2023.g. 17. aprīlis – 29. oktobris

Pārdošanas datumi:

Līdz 2023.gada 30. martam

Daži galamērķu piemēri (vienā virzienā):

Rīga – Viļņa (29 EUR)

air baltic akcija

Rīga – Tallina (30 EUR)
Rīga – Gēteborga (33 EUR)
Rīga – Stokholma (33 EUR)
Rīga – Berlīne (33 EUR)
Rīga – Oslo (33 EUR)
Rīga – Vīne (33 EUR)
Rīga – Londona, Gatwick lidosta (35 EUR)

Rīga – Londona – Rīga (79 EUR)
Rīga – Reikjavīka – Rīga (177 EUR)
Rīga – Stambula – Rīga (191 EUR)
Rīga – Baku – Rīga (249 EUR)
Rīga – Dubaija – Rīga (330 EUR)

..un daudzi citi galamērķi..

Pilno sarakstu ar Air Baltic akcija galamērķiem skatīt AIR BALTIC MĀJAS LAPĀ

Bagāžas nosacījumi:

Katrs Ekonomiskās servisa klases pasažieris drīkst ceļot ar vienu rokas bagāžas vienību (55x40x23 cm) un vienu personīgo mantu (30x40x10 cm). Kopējais rokas bagāžas svars nedrīkst pārsniegt 8 kilogramus.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.