AZORU SALAS, LISABONA, BARSELONA lidojumā no Rīgas tikai par €159 kopā!

28. oktobris, 2019

AZORU SALAS, LISABONA, BARSELONA lidojumā no Rīgas tikai par €159 kopā ar aviokompāniju Ryanair / Vueling. Atrodi lētākos lidojumus uz Azoru salām, Barselonu un Lisabonu un rezervē biļeti par labāko cenu.  Biļešu cena sākot no 159 EUR par visiem lidojumiem. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Azoru salas ir Portugālei piederošs arhipelāgs Atlantijas okeānā, kas veido Azoru Salu autonomo reģionu. Arhipelāgs atrodas aptuveni 1600 km uz rietumiem no Portugāles kontinentālās daļas. Autonomā reģiona administratīvais centrs ir Pontadelgada Sanmigelas salā. Azoru salas veido 9 lielas vulkāniskas izcelsmes salas. Salās valda subtropu jūras klimats, kur lielā mērā ir sastopami mūžzaļie subtropu meži un krūmāji; vidējā temperatūra no 14 °C janvārī līdz 22 °C jūlijā. Nokrišņi 700—800 mm gadā.

Maršruts:

Rīga – Pontadelgada  – Lisabona – Barselona – Rīga

Lidojumu datumi:

2019.g. 7. – 16. decembris

07.12. Rīga – Pontadelgada
11.12. Pontadelgada – Lisabona
13.12. Lisabona – Barselona
16.12. Barselona – Rīga

Kiwi.com nodrošina arī garantiju, ja gadījumā lidojums kavējas un netiek uzspēts uz nākamo, tad Kiwi meklē citu alternatīvu lidojumu.

Izmanto KIWI Atlaižu kodu 5 EUR vērtībā (Kiwi.com kods KIWI5) un kopā par lidojumiem maksā 159 eur. Kiwi kupona kodu varēsi ievadīt apmaksas lapā pie Redeem Promo Code.

azoru salas no rīgas

Kur iegādāties šo ceļojumu?

KIWI.COM

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 20 x 25cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Lidojums ir aizkavējies vai pat atcelts? Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk ŠEIT

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com