Ceļojums uz DUBAIJU no Rīgas par €821 (Lidojums + 7 naktis viesnīcā ar brokastīm + transfērs)

14. septembris, 2023

Ceļojuma piedāvājums uz DUBAIJU no Rīgas par €821 (Lidojums + 7 naktis viesnīcā ar brokastīm + transfērs) ar aviokompāniju Air Baltic (Tez Tour tūrisma operators)! Atrodi izdevīgākos ceļojuma piedāvājumus uz Dubaiju, AAE un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 821.50 EUR vienai personai (dodoties ceļojumā divatā). Pēdējās vietas!

Dubaija ir pilsēta Apvienotajos Arābu Emirātos, Dubaijas emirātā, kas atrodas valsts ziemeļaustrumos pie Persijas līča. Tā ir Dubaijas emirāta administratīvais centrs un lielākā pilsēta. Pilsēta atrodas 160 kilometru attālumā no AAE galvaspilsētas Abū Dabī. Pilsētas kopējā platība ir 4114 km², pēc 2016. gada datiem tajā dzīvo 2 459 068 iedzīvotāji. Tā ir lielākā Apvienoto Arābu Emirātu pilsēta gan pēc iedzīvotāju skaita, gan platības.

Maršruts:

Rīga – Dubaija – Rīga

Lidojumu datumi:

2023.g. 18. – 25. novembris

ceļojums uz dubaiju no rīgas

Cenā iekļauts:

  • Viesnīca ar izvēlētos numuriņu (iekļautas brokastis vai bez ēdināšanas)
  • Tiešais lidojums Rīga – Dubaija – Rīga
  • Transfērs uz izvēlēto viesnīcu
  • Nododamā bagāža + Rokas bagāža lidojuma laikā

Kur rezervēt?

TEZ TOUR

Bagāžas nosacījumi:

Nododamā bagāža + Rokas bagāža

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.