Ceļojuma piedāvājums uz TENERIFI no Rīgas par €648 (lidojums + 8 naktis viesnīcā + Transfērs)

1. marta, 2023

Ceļojuma piedāvājums uz TENERIFI no Rīgas par €648 (lidojums + 8 naktis viesnīcā + Transfērs) ar tūroperatoru Tez Tour! Dodies atpūtas ceļojumā uz Tenerifi un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 648 EUR vienai personai (dodoties ceļojumā divatā).

Kanāriju salas  ir septiņu lielu un sešu mazu vulkāniskas izcelsmes salu veidots arhipelāgs, kas atrodas Atlantijas okeāna austrumos, netālu no Āfrikas ziemeļrietumu piekrastes. Lai gan salas atrodas netālu no Marokas un Rietumsahāras piekrastes, salas pieder Spānijai un ir viens no tās autonomajiem apgabaliem. Kanāriju salas ir vistālākais jaunās Eiropas punkts, tās no Āfrikas kontinenta rietuma piekrastes šķir 108 kilometri, bet no Spānijas salas atrodas aptuveni 1500 kilometru attālumā. Arhipelāgs sastāv no šādām salām kā Tenerife, Fuerteventura, Grankanārija, Lansarote, Palma, Gomera un Eljerro salām. Lai gan sešas mazās Činiho arhipelāga salas arī atrodas Kanāriju salu sastāvā, tās piemin reti. Galvenokārt tas ir saistīts ar to, ka tikai La Graciosa sala ir apdzīvota un tajā dzīvo vairāk nekā 600 cilvēki.

Lidojuma maršruts:

Rīga – Tenerife – Rīga

Lidojumu datumi:

2023.g. 11. – 19. marts

Ceļojuma piedāvājums uz TENERIFI no Rīgas

Iekļauts:

  • Tiešais lidojums turp-atpakaļ no Rīgas uz Tenerifi
  • Nododamā bagāža lidojuma laikā
  • Izvēlētais numuriņš viesnīcai / dzīvoklim (bez brokastīm / ar brokastīm)
  • 7 naktis naktsmītnē
  • transfērs Tenerifē no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ

Kur rezervēt?

TEZ TOUR

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta nododamā bagāža + rokas bagāža + transfērs līdz viesnīcai

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.