Lēti lidojumi uz DIENVIDĀFRIKU no Rīgas par €354 turp-atpakaļ ar Turkish Airlines

9. maijs, 2023

Lēti lidojumi uz DIENVIDĀFRIKU no Rīgas par €354 turp-atpakaļ ar Turkish Airlines! Atrodi lētākos lidojumus uz Johannesburgu un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena tikai no 354 EUR abos virzienos! Nenokavē, rezervē jau tagad!

Dienvidāfrika, oficiāli Dienvidāfrikas Republika, saīsinājumā DĀR, ir valsts Dienvidāfrikā. Aptuveni trīs ceturtdaļas no visiem Dienvidāfrikas iedzīvotājiem ir melnādainie. Liela daļa no tiem ir zulu, kosu, basoto un cvanu tautu pārstāvji. Gandrīz visi atlikušie iedzīvotāji ir eiropieši vai aziāti. Dienvidāfrikā ir vienpadsmit oficiālās valodas: afrikandu un angļu valoda, kā arī isindebele, isiķhosa, isizulu, sisvati, ziemeļsoto, secvana, šiconga un čivenda. No reliģijām visizplatītākā ir kristietība, bet valstī dzīvo arī daudz hinduistu un musulmaņu.

Dienvidāfrika ir viena no vadošajām valstīm pasaulē, kur iegūst un eksportē zeltu, akmeņogles, dimantus, platīnu un vanādiju. Valstī ir dibināti vairāki nacionālie parki, kuros tiek aizsargāta krāšņā Āfrikas daba. Viens no slavenākajiem ir Krīgera nacionālais parks, kas dibināts 1898. gadā. Katru gadu to apmeklē apmēram pusmiljons tūristu no visas pasaules.

Lidojumu datumi:

2024.g. janvāris – februāris

Maršruts:

Rīga – Johannesburga – Rīga

Daži piemēri:

22.01. – 05.02. (355 EUR)
24.01. – 05.02. (354 EUR)
24.01. – 10.02. (359 EUR)
28.01. – 10.02. (367 EUR)
30.01. – 11.02. (359 EUR)

lēti lidojumi uz dienvidāfriku no rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Nododamā bagāža + Rokas bagāža + Ēdināšana

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes DIENVIDĀFRIKĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.