Lēti lidojumi uz SEIŠELU SALĀM no Rīgas par €449 turp-atpakaļ

1. maijs, 2019

Lēti lidojumi uz SEIŠELU SALĀM no Rīgas par €449 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Air Baltic / 5* Etihad Airways! Atrodi lētākos lidojumus uz Seišelu salām un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena tikai par 449 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Seišelas ir salu valsts Āfrikā uz ziemeļaustrumiem no Madagaskaras. Arhipelāgs sastāv no 115 granīta un koraļļu salām, no kurām 33 ir apdzīvotas. Lielākās salas ir Mae, Pralēna un Ladiga. Seišelas ir otrā mazākā valsts Āfrikā pēc iedzīvotāju skaita, katru gadu to apmeklē vairāk kā 200`000 tūristu. Seišelu salas atrodas nedaudz uz dienvidiem no ekvatora, tāpēc Seišelu salās valda tropu klimats, bet no novembra līdz aprīlim ir lietus sezona, ko nosaka musonu lieti. Janvāris ir vismitrākais gada mēnesis, un visvairāk nokrišņu ir galvenajā Mae salā un Silhouette salā. No maija līdz oktobrim galvenokārt ir saulains un sauss laiks. Jūlijs un augusts ir sausākie gada mēneši.

Maršruts:

Rīga – Mahe – Rīga

Lidojumu datumi:

oktobris

Piemēri:

06. – 16.10.
06. – 20.10.
13. – 20.10.

leti lidojumi uz seišelu salām no rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā ir iekļauta nododamā bagāža + rokas bagāža + ēdināšana!

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Naktsmītnes Seišelu salās:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com