Tiešie lidojumi uz ATĒNĀM no Rīgas par €114 turp-atpakaļ (MAIJS)

15. maijs, 2024

Lēti lidojumi uz Atēnām no Rīgas par €114 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Aegean Airlines! Atrodi lētākos lidojumus uz Atēnām un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 114 EUR abos virzienos ar tiešajiem aviolidojumiem uz Grieķiju.

Atēnas ir Grieķijas galvaspilsēta un valsts lielākā pilsēta. Viena no slavenākajām un tūristu apmeklētākajām pilsētām pasaulē. Tiek uzskatīta par Rietumu civilizācijas un demokrātijas šūpuli. Īpašs kultūras uzplaukums, kura nozīme rietumu kultūrā nav pārvērtējama, Atēnās bija 5. un 6. gadsimtā pirms mūsu ēras, kad Atēnās tika uzceltas vairums klasisko celtņu un darbojās Akadēmija. Tajā laikā Atēnās darbojās filozofi Sokrats, Platons un Aristotelis, dramaturgi Aishils, Aristofāns, Eiripīds un Sofokls, vēsturnieks Hērodots, tēlnieks Feidijs un citi. Atēnu ievērojamākā vieta ir Akropole ar Partenona templi tajā.

Atēnas ir lieliska vieta ar daudzām iespējām! Šeit ir daudz vēsturisku un kultūras vietu, kā arī skaistas pludmales un viesmīlīgi cilvēki. Daži ieteikumi, ko darīt Atēnās:

  1. Apskati Akropoli – tas ir senākais un vērtīgākais arheoloģiskais komplekss Grieķijā ar slavenajiem tempļiem un citām vēsturiskām celtnēm.
  2. Apmeklē kādu no vairākiem muzejiem, piemēram, Nacionālo Arheoloģijas muzeju, kura kolekcijā ir vēsturiski artefakti no visas Grieķijas.
  3. Izklaides parks “Allou! Fun Park” ir lieliska vieta, kur izklaidēties ar daudzām atrakcijām.
  4. Dodieties uz tradicionālo tirgu Monastiraki, kur varat iegādāties suvenīrus, ēst vietējos ēdienus un baudīt vietējo kultūru.
  5. Apskati Plaku – seno atpūtas rajonu, kas ir pilns ar mākslinieku veikaliem, bāriem un restorāniem.
  6. Dodieties uz Riviera, kas atrodas tuvu pilsētai, un baudiet pludmales izklaides.
  7. Dodieties uz Matineju kino, kas ir viens no slavenākajiem kinoteātriem pasaulē, lai izbaudītu filmas un iepazītu vietējo kino kultūru.

Šīs ir tikai dažas no daudzajiem iespējām ko darīt Atēnās, bet droši vien šie ieteikumi palīdzēs jums sākt savu ceļojumu.

Maršruts:

Rīga – Atēnas – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. maijs

Daži piemēri:

21. – 24.05. (117 EUR)
21. – 27.05. (114 EUR)
21. – 31.05. (119 EUR)
25. – 31.05. (127 EUR)

lēti lidojumi uz atēnām no rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Katrs Ekonomiskās servisa klases pasažieris drīkst ceļot ar vienu rokas bagāžas vienību (55x40x23 cm) un vienu personīgo mantu (30x40x10 cm). Kopējais rokas bagāžas svars nedrīkst pārsniegt 8 kilogramus + viegla maltīte

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk TravelFree saturs, Tev ir iespēja atbalstīt mūs. Atbalstot TravelFree, Tu palīdzēsi atrast un publicēt vēl kvalitatīvāku saturu un vairāk izdevīgus ceļojuma piedāvājumus. Tev tas ir neliels ziedojums, bet man – milzīgs atbalsts. Paldies par Tavu atbalstu – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes Grieķijā:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.