Lēti lidojumi no Rīgas uz MILĀNU par €46 turp-atpakaļ (APRĪLIS)

21. marts, 2024

Lēti lidojumi no Rīgas uz MILĀNU no €46 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Ryanair (Malta Air)! Atrodi lētākos lidojumus uz Milānu, Itāliju un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 46 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Milāna ir pilsēta Itālijas ziemeļos Padānas līdzenuma rietumdaļā. Otra lielākā pilsēta Itālijā, Lombardijas un Milānas provinces centrs. Ievērojams ekonomikas centrs. Milāna ir Pirelli un Alfa Romeo mītnes vieta. Milāna ir viens no pasaules modes centriem. Pilsēta ir dzimtene tādiem zīmoliem kā Giorgio ArmaniDolce & GabbanaPrada un Gianni Versace. Sportā pilsēta slavena ar divām futbolkomandām AC Milan un Internazionale (Inter). Netālu no Milānas atrodas Formula 1 Moncas trase, kur notiek Itālijas GP izcīņa. Milāna kopā ar Turīnu ir izraudzīta par 2026. gada ziemas olimpisko spēļu norises vietu.

Maršruts:

Rīga – Milāna (Bergamo) – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. aprīlis

Daži piemēri:

05. – 11.04. (51 EUR)
05. – 13.04. (46 EUR)
12. – 19.04. (56 EUR)
12. – 20.04. (52 EUR)
19. – 27.04. (48 EUR)

lēti lidojumi uz milānu no rīgas

Kur rezervēt?

RYANAIR

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā cenā iekļauta tikai rokas soma 40 x 20 x 25cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes ITĀLIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.