Ceļojums uz KRĒTU no Rīgas par €441 (Tiešais lidojums + 7 Naktis viesnīcā ar brokastīm + transfērs)

27. septembris, 2023

Ceļojuma piedāvājums uz KRĒTU no Rīgas par €441 (Lidojums + 7 Naktis viesnīcā + transfērs uz viesnīcu Krētā) ar tūroperatoru Tez Tour! Dodies atpūtas ceļojumā uz Krētas salu Grieķijā un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 441 EUR vienai personai (dodoties ceļojumā divatā). Pēdējās vietas!

Krēta ir lielākā un apdzīvotākā Grieķijas un piektā lielākā sala Vidusjūrā, pēc Sicīlijas, Sardīnijas, Kipras un Korsikas. Salas lielākā pilsēta un Krētas perifērijas administratīvais centrs ir Iraklija, tā atrodas salas centrālajā daļā. Liela daļa Grieķijas ekonomijas koncentrēta tieši Krētā. Tai ir arī savs grieķu valodas dialekts, dzeja un mūzika. Krēta bija Mīnojas civilizācijas centrs (~3000.g. – 1400.g p.m.ē.), kas pašlaik tiek uzskatīta par vecāko reģistrēto Eiropas civilizāciju un visticamāk gājusi bojā Teras vulkāna izvirduma laikā Santorini.

Lidojuma maršruts:

Rīga – Iraklija (Krēta) – Rīga

Ceļojuma datumi:

2023.g. 15. – 22. oktobris

Cenā iekļauts:

ceļojums uz krētu no rīgas

Kur rezervēt?

TEZ TOUR

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta nododamā bagāža + rokas bagāža + transfērs līdz viesnīcai

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.