Tiešie lidojumi uz MADRIDI no Rīgas par €123 turp-atpakaļ ar AirBaltic

9. novembris, 2023

Tiešie lidojumi uz MADRIDI no Rīgas par €123 turp-atpakaļ ar AirBaltic! Atrodi lētākos lidojumus uz Madridi, Spāniju un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena sākot no 123 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Madride ir Spānijas galvaspilsēta un lielākā pilsēta pēc iedzīvotāju skaita. Atrodas valsts vidienē. Spānijas ekonomikas un kultūras centrs. Madridē senās pilsētas būves mijas ar moderno arhitektūru. Madridē ir viens no Eiropas populārākajiem mākslas muzejiem – Prado, kā arī Museo Thyssen-Bornemisza, slavenā strūklaka La fuente de CibelesCatedral de la Almudena, kā arī daudz krodziņu un tapas bāru.

Maršruts:

Rīga – Madride – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. marts – septembris

Daži piemēri:

24. – 31.03. (123 EUR)
28.03. – 04.04. (123 EUR)
28.05. – 04.06. (123 EUR)
04. – 11.06. (123 EUR)
25.06. – 02.07. (123 EUR)

lēti lidojumi uz madridi no rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas noteikumi:

Katrs Ekonomiskās servisa klases pasažieris drīkst ceļot ar vienu rokas bagāžas vienību (55x40x23 cm) un vienu personīgo mantu (30x40x10 cm). Kopējais rokas bagāžas svars nedrīkst pārsniegt 8 kilogramus.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Ceļo ar Luminor Black 

Ceļojumu apdrošināšana, pirkumu apdrošināšana, skaidras naudas izņemšana no bankomātiem visā pasaulē! Izbaudi kartes priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Luminor Black bez kredītlimita. Skaidras naudas izņemšanas limiti un apdrošināšanas noteikumi luminor.lv.

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com