Hotel Jūrmala SPA “Balttour 2024” akcija: nakšņošana sākot no €79

2. februāris, 2024

Hotel Jūrmala SPA “Balttour 2024” akcija: nakšņošana sākot no €79! Ir pienācis laiks sevi un savus mīļos palutināt ar brīvdienām Jūrmalā. Starptautiskās tūrisma izstādes Balttour 2024 laikā aicinām iegādāties atpūtu viesnīcā Hotel Jūrmala SPA no 05.02.2024 līdz 09.05.2024 uz īpaši izdevīgiem nosacījumiem. Numuru skaits par īpašo cenu ir ierobežots.

Hotel Jūrmala SPA. Mūsdienīgā spa kūrortviesnīca un konferenču centrs Jūrmala Spa atrodas vien nelielas pastaigas attālumā no pludmales. Viesiem ir pieejams bezmaksas WiFi sabiedriskajās zonās, kā arī bezmaksas autostāvvieta.

Viesnīcas spa un veselības centrs, kurā tiek piedāvātas dažādas masāžas un ūdens procedūras, ir izvietots 2 stāvos. Spa zonā ir trīs dažādu temperatūru baseini, bērnu baseins ar slidkalniņu, burbuļvannas, 5 dažādas saunas, bērnu sauna, solārijs, kontrastduša, krievu duša, kaskāde, masāžu telpa un bārs. Naktsmītnē Hotel Jūrmala Spa ir pieejama arī moderna trenažieru zāle un plašs skaistumkopšanas procedūru klāsts.

Uz vietas esošajā restorānā tiek piedāvāti latviešu un starptautiskās virtuves ēdieni, kā arī plaša kokteiļu un vīnu izvēle. Restorānā ir deju zāle, kurā noteiktās dienās skan mūzika dzīvajā izpildījumā. No bāra Seaside paveras panorāmas skats uz Jūrmalu un Rīgas jūras līci.

hotel jurmala spa

Balttour 2024 īpašajā piedāvājumā iekļauts:

nakts komfortablā numurā,
• sagaidīšanas dzēriens katram pieaugušajam,
• brokastu bufete restorānā “Jūrmala”,
• 1 x Wellness Oasis centra apmeklējums katru dienu 1.5 h brīvdienās / 2.5 h darba dienās (izbraukšanas dienā līdz 12:00). Nakšņojot 2 un vairāk naktis, Wellness Oasis apmeklējuma laiks ir NEIEROBEŽOTS;
• neierobežots trenažieru zāles apmeklējums,
• 2 SPA procedūras* pēc izvēles (uz numuru):

–    Sāls istaba
–    Ozokerīta un parafīna aplikācija
–    Ķemeru dūņu aplikācija
–    Aromātiskā pērļu vanna
–    Sojas sveču terapija rokām
–    Barojoša maska matiem
–    Solārijs līdz 8 min
–    Skābekļa kokteilis

1 nakts
Darba dienas
(svētdiena – ceturtdiena)
1 nakts
Visas nedēļas dienas
(un svētku dienas)
2 naktis
Visas nedēļas dienas
(un svētku dienas)
Standarta numurs
2 personām
79 EUR 97 EUR 179 EUR
Uzlabotais numurs
2 personām
93 EUR 114 EUR 209 EUR
Uzlabotais numurs + 1
2 personām + 1 bērns līdz 12 g.v.
108 EUR 129 EUR 239 EUR

Piedāvājuma noteikumi:

Cenas spēkā tikai no 02.02. plkst. 10:00 līdz 04.02.2024. plkst. 17:00, iegādājoties dāvanu karti izstādē Balttour 2024, Hotel Jūrmala SPA stendā, noformējot dāvanu karti viesnīcas mājas lapā, sadaļā “E-dāvanu kartes” vai veicot rezervāciju viesnīcas mājas lapā www.hoteljurmala.com. Numuru skaits par īpašo cenu ir ierobežots. 

Piedāvājums spēkā atpūtai viesnīcā Hotel Jūrmala SPA no 05.02. līdz 09.05.2024. Akcijas laikā iegādāto dāvanu karšu derīguma termiņš netiek pagarināts.

Veicot rezervāciju par šīs akcijas īpašu cenu, to nevarēs anulēt un saņemt atpakaļ apmaksu. Nepieciešamas gadījumā tiek piedāvāta iespēja 1 reizi pārcelt rezervācijas datumu.

* Lūdzam pievērst uzmanību, ka piedāvājumā iekļautās SPA un skaistumkopšanas procedūras nepieciešams rezervēt savlaicīgi – pirms iebraukšanas viesnīcā, pretējā gadījumā viesnīca negarantē to pieejamību. Procedūras tiek uzskatītas par rezervētām pēc apstiprinājuma saņemšanas ar norādītu apmeklējuma datumu un laiku. Procedūras var rezervēt pa tālr. +371 67784405 vai rakstot uz [email protected]. Pēc viesu vēlmēm atpūtas laikā ir iespējams iegādāties papildus procedūras no SPA menu.

Numurus par izpārdošanas cenām nevar apmaksāt ar naudas dāvanu kartēm.

Kur rezervēt?

HOTEL JURMALA SPA

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.