JAUNAIS GADS ABŪ DABĪ! Lidojumi no Rīgas uz AAE par €320 turp-atpakaļ ar Turkish Airlines

4. augusts, 2022

JAUNAIS GADS ABŪ DABĪ! Lidojumi no Rīgas uz AAE par €320 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Turkish Airlines Atrodi lētākos lidojumus uz Abū Dabī, AAE un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 320 EUR abos virzienos ceļojot divatā! Nenokavē, rezervē jau tagad!

Abū Dabī  ir Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) otra lielākā pilsēta un valsts galvaspilsēta, atrodas Abū Dabī emirātā, pie Persijas līča uz T-veida formas pussalas. Pilsētā dzīvo ap 921 000 iedzīvotāju. Abū Dabī ir galvenais politikas, kultūras, izglītības un tirdzniecības centrs valstī. 

Maršruts:

Rīga – Abū Dabī – Rīga

Piemēri:

29.12. – 08.01. (325 EUR)
29.12. – 09.01. (320 EUR)

jaunais gads abū dabī no rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Nododamā bagāža + rokas bagāža + ēdināšana iekļauta!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes AAE:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.