Jaunais Gads SKOTIJĀ! Tiešie lidojumi no Rīgas uz Edinburgu par €30 turp-atpakaļ

29. novembris, 2019

Nezini, kur vēl pavadīt Jauno Gadu? Kā izklausas Jaunais Gads Skotijā? Tiešie aviolidojumi uz EDINBURGU no Rīgas par €30 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Ryanair! Atrodi lētākos lidojumus uz Edinburgu, Skotiju un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 30 EUR abos virzienos.

Edinburga ir pilsēta Skotijas austrumdaļā Ziemeļjūras, Fērtoforda līča dienvidkrastā. Skotijas galvaspilsēta, otrā lielākā Skotijas pilsēta un septītā lielākā pilsēta Apvienotajā Karalistē. Pilsēta ir Skotijas parlamenta mītnes vieta. Edinburga tiek saukta par “Ziemeļu Atēnām” tāpēc, ka pilsēta līdzīgi kā Atēnas ir uzcelta kalnos. Kopš 1583. gada pilsētā atrodas Edinburgas Universitāte – vēsturiski viens no Apgaismības centriem. Edinburga ir otrais populārākais tūrisma centrs Apvienotajā Karalistē aiz Londonas, piesaistot vairāk kā vienu miljonu tūristu katru gadu.

Maršruts:

Rīga – Edinburga – Rīga

Lidojumu datumi:

2019.g. decembris – 2020.g. janvāris

Daži piemēri:

27.12. – 03.01.
27.12. – 05.01.
28.12. – 03.01.
28.12. – 05.01.
28.12. – 07.01.

jaunais gads skotijā

Kur rezervēt?

MOMONDO

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 20 x 25cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to šeit. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes SKOTIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.

Ietaupi naudu ar bezmaksas debetkarti:

Debetkarte Revolut vai Monese bez maksas? Izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, bet tici vai nē, tas pastāv jau gadiem ilgi. Tas noteikti Tev palīdzēs ietaupīt finanšu līdzekļus nākamajiem ceļojumiem. Abas šīs debetkartes ir lieliska izvēle ceļotājiem, saņem BEZ MAKSAS REVOLUT karti + 5 EUR bonusu vai arī MONESE karti + 20 EUR bonusu.