Jaunais Gads SKOTIJĀ! Tiešie lidojumi no Rīgas uz Edinburgu par €30 turp-atpakaļ

14. decembris, 2023

Nezini, kur vēl pavadīt Jauno Gadu? Kā izklausās Jaunais Gads Skotijā? Tiešie aviolidojumi uz EDINBURGU no Rīgas par €30 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Ryanair! Atrodi lētākos lidojumus uz Edinburgu, Skotiju un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 30 EUR abos virzienos.

Edinburga ir pilsēta Skotijas austrumdaļā Ziemeļjūras, Fērtoforda līča dienvidkrastā. Skotijas galvaspilsēta, otrā lielākā Skotijas pilsēta un septītā lielākā pilsēta Apvienotajā Karalistē. Pilsēta ir Skotijas parlamenta mītnes vieta. Edinburga tiek saukta par “Ziemeļu Atēnām” tāpēc, ka pilsēta līdzīgi kā Atēnas ir uzcelta kalnos. Kopš 1583. gada pilsētā atrodas Edinburgas Universitāte – vēsturiski viens no Apgaismības centriem. Edinburga ir otrais populārākais tūrisma centrs Apvienotajā Karalistē aiz Londonas, piesaistot vairāk kā vienu miljonu tūristu katru gadu.

Maršruts:

Rīga – Edinburga – Rīga

Lidojumu datumi:

2023.g. decembris – 2024.g. janvāris

Daži piemēri:

27.12. – 02.01. (51 EUR)
27.12. – 03.01. (42 EUR)
27.12. – 04.01. (30 EUR)
30.12. – 02.01. (68 EUR)
30.12. – 04.01. (49 EUR)

Jaunais Gads SKOTIJĀ lidojumi no Rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 20 x 25cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Ceļo ar Luminor Black 

Ceļojumu apdrošināšana, pirkumu apdrošināšana, skaidras naudas izņemšana no bankomātiem visā pasaulē! Izbaudi kartes priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Luminor Black bez kredītlimita. Skaidras naudas izņemšanas limiti un apdrošināšanas noteikumi luminor.lv.

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com