JAUNAIS GADS UNGĀRIJĀ! Lidojumi uz Budapeštu no Rīgas par €16 turp-atpakaļ

30. novembris, 2021

Lēti lidojumi uz BUDAPEŠTU no Rīgas tikai par €16 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Buzz (Ryanair)! Atrodi lētākos lidojumus uz Budapeštu, Ungāriju un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena tiešajiem lidojumiem sākot no 16 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Budapešta ir Ungārijas galvaspilsēta un tās galvenais politiskais, industriālais un tirdzniecības centrs. Tajā ir vairāk nekā 1,7 miljoni iedzīvotāju. Budapešta izveidojās 1873. gadā, apvienojoties Donavas labajā krastā esošajai Budai un Obudai (Vecbudai) un kreisā krasta Peštai. Vēsturiski Austroungārijas monarhijas otra svarīgāka pilsēta aiz Vīnes. Slavena ar savām kafejnīcām (tāpat kā Vīne), turku pirtīm un vecāko metro kontinentālajā Eiropā.

Maršruts:

Rīga – Budapešta – Rīga

Lidojumu datumi:

2021.g. decembris – 2022.g. janvāris

Piemēri:

29.12. – 05.01. (16 EUR)
31.12. – 05.01. (29 EUR)

jaunais gads ungārijā budapešta

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā cenā iekļauta tikai rokas soma 40 × 20 × 25 cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes UNGĀRIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.