LAST MINUTE! Kalnu slēpošanas ceļojums uz AUSTRIJU no Rīgas par €554 (lidojums + 7 naktis viesnīcā)

1. februāra, 2023

Kalnu slēpošanas ceļojums uz AUSTRIJU no Rīgas par €554 (lidojums + 7 naktis viesnīcā + transfērs uz viesnīcu) ar tūroperatoru Tez Tour! Dodies kalnu slēpošanas atpūtas ceļojumā uz Austriju un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 554 EUR vienai personai (dodoties ceļojumā divatā).

Austrija ir valsts Centrāleiropā. Austriju no visām pusēm ieskauj citas valstis un tai nav izejas pie jūras. Austrija sastāv no deviņām federālajām zemēm, kur katrai ir savs parlaments un valdība. Austrijas platība ir 83 849 km², un šajā valstī dzīvo aptuveni 9 miljoni iedzīvotāju, no kuriem aptuveni trīs ceturtdaļas ir katoļi. Valsts galvaspilsēta ir Vīne, kur dzīvo aptuveni 20% no visiem Austrijas iedzīvotājiem. Oficiālā valoda ir vācu valoda. Austrijas iedzīvotāju lielākā daļa ir etniski vāciešiem tuvi radnieciskie austrieši. Lielākās minoritātes ir slovēņi, horvāti un ungāri. Valsts galva ir Austrijas prezidents, bet valdības galva — kanclers.

Lidojuma maršruts:

Rīga – Zalcburga – Rīga

Ceļojuma datumi:

2023.g. 4 – 11. februāris

Kalnu slēpošanas ceļojums uz AUSTRIJU no Rīgas

Cenā iekļauts:

  • Viesnīca ar izvēlētos numuriņu (bez brokastīm / ar brokastīm)
  • Tiešais lidojums Rīga – Zalcburga – Rīga
  • Transfērs uz izvēlēto viesnīcu
  • Nododamā bagāža + Rokas bagāža lidojuma laikā
  • Slēpošanas / snovborda inventārs lidojumam uz Austriju

Slēpošanas ekipējums / Snovborda ekipējums

Slēpošanas ekipējums

Vienā slēpošanas komplektā (1 vienība vienai personai) iekļauts slēpju zābaku pāris, ķivere, viens pāris slēpju un viens pāris nūju. Pasažieris drīkst sapakot ekipējumu divās slēpošanas inventāram paredzētās somās (piemēram, slēpju soma, slēpošanas zābaku soma).

Maksimālais atļautais svars: 23 kg.

Snovborda ekipējums

Vienā snovborda komplektā (1 vienība vienai personai) iekļauta ķivere, viens sniegadēlis un viens pāris snovborda zābaku. Pasažieris drīkst sapakot ekipējumu divās snovborda inventāram paredzētās somās (piemēram, sniegadēļa soma).

Maksimālais atļautais svars: 23 kg.

Kur rezervēt?

TEZ TOUR

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta nododamā bagāža + rokas bagāža + transfērs līdz viesnīcai

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.