Lētas aviobiļetes uz BORDO (FRANCIJA) no Rīgas par €57 turp-atpakaļ

24. oktobris, 2019

Lētas aviobiļetes uz BORDO no Rīgas par €57 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Ryanair! Atrodi lētākos lidojumus uz Bordo, Franciju un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena sākot no 57 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Bordo ir ostas pilsēta Francijas dienvidrietumos, Garonnas upes grīvā. Reģiona un departamenta centrs. Bordo ir devītā lielākā pilsēta Francijā. Pilsētas iesauka ir La Belle Endormie jeb Apburtā princese tāpēc, ka agrāk liela daļa centra ēku bija noklātas ar melnu krāsu, kura radās no pilsētas lielā piesārņojuma. Mūsdienās ar to vairs nesastopas un lielākā daļa ēku ir restaurētas. Vēsturiskā pilsētas daļa ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā ar 18. gadsimtā celtām ēkām. Bordo ir vīna nozares galvaspilsēta. Pilsētas apkārtne ir pazīstama kā bordo vīna ražošanas apgabals. Vīnu reģionā gatavo jau kopš 8. gadsimta.

Maršruts:

Rīga – Bordo – Rīga

Lidojumu datumi:

2020.g. janvāris – februāris

Piemēri:

23. – 31.01. (68 EUR)
06. – 14.02. (62 EUR)
10. – 14.02. (68 EUR)
13. – 21.02. (57 EUR)

Lētas aviobiļetes uz BORDO no Rīgas

Pērkot caur Kiwi.com tiek nodrošināta arī garantiju, ja lidojums kavējas un netiek uzspēts uz nākamo, tad Kiwi.com meklē citu alternatīvu lidojumu.

Kur rezervēt?

KIWI.COM

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 × 20 × 25 cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Lidojums ir aizkavējies vai pat atcelts? Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk ŠEIT

Naktsmītnes FRANCIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com