Lētas 4* viesnīcas VIĻŅĀ no €37 par nakti divām personām (VASARA)

30. jūlijs, 2020

4* lētas viesnīcas Viļņā no €37 par nakti divām personām. Iegūsti lielisku atlaidi savai nākamajai viesnīcas rezervācijai un izbaudi aptūtu kādā no Rīgas naktsmītnēm.

Viļņa ir pilsēta Lietuvas dienvidaustrumos, Neres un Viļņas upes sateces vietā. Tā ir Lietuvas galvaspilsēta un lielākā pilsēta. Pilsēta atrodas valsts dienvidaustrumu daļā, 32 km no Baltkrievijas robežas.

Pilsēta ir ar bagātīgu vēsturi, jo ilgus gadsimtus bijusi Lietuvas dižkunigaitijas galvaspilsēta. No 1579. gada Viļņā darbojas universitāte. Viļņu par savu kultūras centru vēsturiski uzskata lietuvieši, poļi, ebreji un baltkrievi.

Viļņa pazīstama ar savu plašo un labi saglabāto vecpilsētu, kas iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Viļņa bija viena no 2009. gada Eiropas kultūras galvaspilsētām.

Palikšanas datumi:

2020.g. augusts

Lētas naktsmītnes Viļņā piemēri:

4* Nese Pramogu Bankas Guest House (no 37 EUR par nakti divām personām)

4* Crowne Plaza Vilnius (no 47 EUR par nakti divām personām)

4* Park Villa (no 47 EUR par nakti divām personām ar brokastīm)

4* Holiday Inn Vilnius (no 48 EUR par nakti divām personām ar brokastīm)

4* Royal Boutique Hotel Vilnius Gates of Dawn (no 48 EUR par nakti divām personām)

 

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie Refundor. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.