4* Lētas viesnīcas RĪGĀ no €26 par nakti divām personām (ar brokastīm)

27. jūlijs, 2020

4* lētas viesnīcas RĪGĀ no €26 par nakti divām personām. Iegūsti lielisku atlaidi savai nākamajai viesnīcas rezervācijai un izbaudi aptūtu kādā no Rīgas naktsmītnēm.

Rīga ir Latvijas galvaspilsēta un galvenais rūpniecības, darījumu, kultūras, sporta un finanšu centrs Baltijas valstīs, kā arī nozīmīga ostas pilsēta. Ar 704 476 iedzīvotājiem 2017. gadā tā ir lielākā pilsēta Baltijas valstīs un trešā lielākā pilsēta (pēc Sanktpēterburgas un Stokholmas) visā Baltijas jūras reģionā (pēc iedzīvotāju skaita pilsētas robežās). Rīgas pilsētas platība ir 307,17 km2. Rīgas pilsētas robežās dzīvo aptuveni viena trešdaļa, bet Rīgas aglomerācijā (Rīga un tai piegulošā teritorija, ieskaitot tuvākās pilsētas) vairāk nekā puse (1,07 miljoni) visu Latvijas iedzīvotāju.

Rīgas vēsturiskais centrs ir iekļauts UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā un ir ievērojams ar jūgendstila arhitektūru, kurai, pēc UNESCO viedokļa, nav līdzīgu pasaulē. Rīga bija viena no 2014. gada Eiropas kultūras galvaspilsētām.

Palikšanas datumi:

2020.g. augusts

Lētas naktsmītnes Rīgā piemēri:

4* Rixwell Terrace Design Hotel (no 26 EUR par nakti divām personām ar brokastīm)

4* Rixwell Gertrude Hotel (no 29 EUR par nakti divām personām ar brokastīm)

4* Rixwell Old Riga Palace Hotel (no 35 EUR par nakti divām personām ar brokastīm)

4* Rixwell Elefant Hotel (no 35 EUR par nakti divām personām ar brokastīm)

4* Rixwell Centra Hotel (no 38 EUR par nakti divām personām)

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie Refundor. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.