LAST MINUTE! Lēti lidojumi no Rīgas uz MELNKALNI par €79 turp-atpakaļ

2. septembris, 2021

Lēti tiešie lidojumi no Rīgas uz MELNKALNI par €79 turp-atpakaļ ar aviokompāniju SmartLynx! Atrodi lētākos lidojumus uz Melnkalni un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena tikai no 79 EUR abos virzienos!

Melnkalne ir valsts Balkānu reģionā, Eiropā. Tās krastus apskalo Adrijas jūra. Melnkalnes administratīvā galvaspilsēta ir Podgorica. Kopš 2010. gada Melnkalne ir Eiropas Savienības kandidātvalsts, tomēr pievienošanās sarunas uzsāka tikai 2012. gada jūnijā. Kopš 2017. gada NATO dalībvalsts. 2006. gada 3. jūnijā Melnkalne tika pasludināta par neatkarīgu valsti. Oficiālā naudas vienība ir eiro.

Maršruts:

Rīga – Tivata – Rīga

Lidojumu datumi:

2021.g. 4. – 11. septembris

lēti lidojumi uz melnkalni no rīgas

Kur rezervēt?

NOVATOURS

Bagāžas nosacījumi:

20 kg Nododamā bagāža + Rokas bagāža lidojuma laikā ir iekļauta!

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes MELNKALNĒ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.