Lēti lidojumi no Viļņas uz SANTORINI par €28 vienā virzienā

9. jūnijs, 2022

Lēti lidojumi uz SANTORINI no Viļņas sākot no €28 vienā virzienā ar aviokompāniju Wizz Air! Atrodi lētākos lidojumus uz Santorini, Grieķiju un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 28 EUR vienā virzienā. Wizz Air izpilda tiešos lidojumus no Viļņas uz Santorini salu.

Santorini jeb Tira, vēsturiski Tēra, ir sala Egejas jūras dienvidos, aptuveni 200 km uz dienvidaustrumiem no Grieķijas kontinentālās daļas un aptuveni 100 km uz ziemeļiem no Krētas. Santorini atrodas Kiklādu salu grupā. Santorini uzskata par aktīvu vulkānu, jo tas ir vairākas reizes izvirdis pēdējo 10 tūkstošu gadu laikā. Aptuveni pirms 3600 gadiem notika viens no lielākajiem izvirdumiem cilvēces vēsturē, kas, iespējams, izraisīja Mīnojas civilizācijas norietu. Pēdējais izvirdums notika 1956. gadā, kad ar to saistītās zemestrīces rezultātā tika nopostīti 85% no cilvēku mājokļiem salā. Pēc 2011. gada tautas skaitīšanas datiem Santorinē dzīvo aptuveni 15,6 tūkstoši cilvēku.

Maršruts:

Viļņa – Santorini

Lidojumu datumi:

2022.g. augusts – septembris

Daži piemēri:

20.08. (35 EUR)
30.08. (30 EUR)
20.09. (28 EUR)

lēti lidojumi no viļņas uz santorini

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā cenā iekļauta tikai rokas soma 40 x 30 x 20cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes GRIEĶIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.