Lēti lidojumi uz AĻASKU no Rīgas par €571 turp-atpakaļ (VASARA)

28. maijs, 2024

Lēti lidojumi uz Aļasku no Rīgas par €571 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Condor / Air Baltic. Atrodi lētākos lidojumus uz Ankoridžu, Aļasku un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena tikai no 571 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Aļaska ir pēc platības lielākais Amerikas Savienoto Valstu štats. Tas atrodas Ziemeļamerikas ziemeļrietumos. Pateicoties dabas resursiem, tas ir viens no turīgākajiem ASV štatiem. Aļaskas administratīvais centrs ir Džūno. Aļaskai ir sauszemes robeža ar Kanādas Britu Kolumbijas provinci un Jukonas teritoriju. Aļaska ir vienīgais ASV štats, kam ir robeža ar Krievijas federāciju. Tā ir jūras robeža, kas novilkta caur Beringa šaurumu.

Maršruts:

Rīga – Ankoridža – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. jūnijs – septembris

Daži piemēri:

13. – 27.06. (571 EUR)
22.06. – 04.07. (587 EUR)
27.06. – 06.07. (612 EUR)
20.08. – 07.09. (617 EUR)
27.08. – 07.09. (571 EUR)

lēti lidojumi uz aļasku no rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā ir iekļauta nododamā bagāža + rokas bagāža + ēdināšana!

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.