Lidojumi uz BARBADOSU no Rīgas par €614 turp-atpakaļ

29. aprīlis, 2023

Lēti lidojumi uz BARBADOSU no Rīgas par €614 turp-atpakaļ ar aviokompāniju KLM / Air Baltic! Atrodi lētākos lidojumus uz Barbadosu un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 614 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Barbadosa ir salu valsts, kas atrodas Centrālamerikā, Atlantijas okeāna rietumos. No visām Karību jūras salām Barbadosa atrodas vistālāk uz austrumiem. Tuvākā kaimiņvalsts ir Sentvinsenta un Grenadīnas, kas atrodas aptuveni 160 km uz rietumiem. Barbadosa ir neatkarīga valsts, Apvienotās Karalistes pakļautībā tā bija līdz 1966. gadam. Barbadosas galvaspilsēta ir Bridžtauna. Barbadosā dzīvo 285 tūkstoši iedzīvotāju, no kuriem aptuveni 90% ir pēcteči vergiem, kurus savulaik ieveda no Āfrikas. Oficiālā valsts valoda ir angļu valoda. Dominējošā reliģija ir kristietība, galvenokārt, protestantisms.

Maršruts:

Rīga – Bridžtauna – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. janvāris – februāris

Daži piemēri:

30.01. – 13.02. (614 EUR)
02. – 13.02. (614 EUR)
04. – 13.02. (614 EUR)

Lēti lidojumi uz BARBADOSU no Rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā ir iekļauta Rokas bagāža + Neliela soma (kopā par abām vienībām 12kg) + ēdināšana!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Naktsmītnes BARBADOSĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.