Lēti lidojumi uz BAVĀRIJU no Rīgas par €28 turp-atpakaļ

10. maijs, 2024

Lēti lidojumi uz BAVĀRIJU no Rīgas par €28 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Buzz / Malta Air (Rynair). Atrodi lētākos lidojumus uz Memmingenu, Vācijā un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena sākot no 28 EUR abos virzienos.

Memmingena ir pilsēta Vācijā, Bavārijā, Švābijā. Tas ir Donavas un Illeras reģiona ekonomikas, izglītības un administratīvais centrs. Bavārija – viens no skaistākajiem Vacijas reģioniem. Sena vēsture, pasaku pilis, elpu aizraujošas dabas ainavas un pilsētas, kas saglabājušas savu viduslaiku šarmu. Pasaulē plaši pazīstami daudzi bavāriešu svētki un tradīcijas. Vairāki miljoni cilvēku katru gadu apmeklē Minhenes Oktoberfest. Īpašs krāšņs Bavārijā ir Adventes laiks.

Nenovērtējams Bavārijas dabas resurss ir Alpu kalni un pakalnes. Neskatoties uz to, ka  kalni netiek izmantoti rūpnieciski, tie ik gadus ienes prāvus ienākumus no tūrisma, kas Alpos ir attīstīts kā ziemā, kad galvenie apmeklētāji ir ziemas sporta veidu cienītāji, tā vasarā, kad iespējams doties aizraujošos kalnu pārgājienos vai baudīt kalnu jaukumus no pacēlāja vai pa kalnu vilciena logu.

Maršruts:

Rīga – Memmingena – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. maijs – jūnijs

Daži piemēri:

21. – 28.05. (56 EUR)
28.05. – 01.06. (33 EUR)
28.05. – 04.06. (28 EUR)
04. – 08.06. (57 EUR)
11. – 15.06. (55 EUR)

lēti lidojumi uz bavāriju no rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 20 x 25cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.