Lēti lidojumi uz BOLOŅU (Itālija) no Kauņas par €38 turp-atpakaļ

2. jūnijs, 2019

Lēti lidojumi uz BOLOŅU no Kauņas par €38 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Ryanair! Atrodi lētākos lidojumus uz Boloņu, Itāliju un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 38 EUR abos virzienos ceļojot divatā.

Boloņa ir pilsēta Itālijas ziemeļos starp Po upi un Apenīniem. Emīlijas-Romanjas galvaspilsēta un Boloņas provinces centrs. Slavena ar 1088. gadā dibināto Boloņas Universitāti, kura tiek uzskatīta par vecāko Rietumu pasaulē. Universitātē mācījušies daudzi viduslaiku ievērojamākie cilvēki (Dante, Petrarka, Tomass Bekets, Roterdamas Erasms, Koperniks). Arī mūsdienās tā tiek uzskatīta par vienu no labākajām Eiropā un tajā mācās apmēram 100 000 studentu. Ekonomikā pazīstama ar zīmoliem Ducati (motocikli), Lamborghini (auto). Senas tradīcijas kulinārijā, slavenākaie ēdieni — Boloņas mērce (ragù alla bolognese), tortellini, mortadella (tradicionālā Boloņas desa).

Maršruts:

Kauņa – Boloņa – Kauņa

Lidojumu datumi:

2019.g. septembris – decembris

Daži piemēri:

03. – 07.09.
03. – 10.09.
15. – 22.10.
11. – 14.11.
18. – 21.11.

lēti lidojumi uz boloņu no kauņas

Kur rezervēt?

MOMONDO

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 20 x 25cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Naktsmītnes ITĀLIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com