Lēti lidojumi uz DOMINIKĀNU no Rīgas par €160 vienā virzienā

26. aprīlis, 2024

Lēti lidojumi uz DOMINIKĀNU no Rīgas par €160 vienā virzienā ar aviokompāniju Condor / AirBaltic! Atrodi lētākos lidojumus uz eksotisko Dominikānas republiku un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena tikai par 160 EUR turp-atpakaļ. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Dominikāna, oficiāli Dominikānas Republika ir valsts Haiti salas (Espanjolas) austrumu daļā. Ziemeļos Dominikānu apskalo Atlantijas okeāns, austrumos — Mona šaurums, bet dienvidos — Karību jūra. Kopējais piekrastes garums ir ap 1600 km. Dominikānas kopējā platība ir 48 442 km², pēc 2016. gada datiem tajā dzīvoja 10 950 000 iedzīvotāji. Tā ir otrā lielākā valsts Karību reģionā (pēc Kubas) gan pēc platības, gan pēc iedzīvotāju skaita. Dominikānas galvaspilsēta un lielākā pilsēta ir Santodomingo, kurā dzīvo apmēram 1 miljons iedzīvotāju, vienīgā sauszemes robeža tai ir ar Haiti rietumos. Dominikānas Republikai ir devītā attīstītākā ekonomika Latīņamerikā, un otrā attīstītākā ekonomika Karību jūras un Centrālamerikas reģionā.

Maršruts:

Rīga – Punta Cana

Lidojumu datumi:

2024.g. maijs

Piemēri:

11.05. (160 EUR)
13.05. (200 EUR)
16.05. (210 EUR)

rīga dominikānas republika

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta nododamā bagāža + rokas bagāža + ēdināšana.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.