Lēti lidojumi uz DORTMUNDI no Rīgas par €2 turp-atpakaļ

14. decembris, 2021

Lēti lidojumi uz DORTMUNDI no Rīgas par €2 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Wizz Air! Atrodi lētākos lidojumus uz Dortmundi, Vāciju un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 2 EUR abos virzienos. Biļetes par akcijas cenu pieejamas ierobežotā skaitā.

Dortmunde ir pilsēta Vācijas rietumos, Rūras baseinā, Ziemeļreinas-Vesfālenes federālajā zemē. Dortmunde kā mazs ciematiņš pirmoreiz minēts rakstos 880. gadā. 1152. gadā Frīdrihs Barbarosa uz diviem gadiem izvēlējās Dortmundi par galma pilsētu, kas deva impulsu pilsētas attīstībai. 13. gadsimtā Dortmunde bija Hanzas locekle, bet 1220. gadā tā kļuva par Impērijas brīvpilsētu (Freie Reichsstadt) — tieši pakļautu Svētās Romas impērijas ķeizaram. 1803. gadā Dortmunde savu brīvpilsētas statusu zaudēja un iekļāvās Prūsijā. Pamazām tā kļuva par lielpilsētu, kas slavena ar savām akmeņoglēm, tēraudu un alu.

Maršruts:

Rīga – Dortmunde – Rīga

Lidojumu datumi:

2022.g. janvāris – februāris

Daži piemēri:

14. – 21.01. (10 EUR)
21. – 28.01. (2 EUR)
11. – 18.02. (2 EUR)

lēti lidojumi uz dortmundi no rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 30 x 20 cm.

Vairāk informāciju par WIZZ Discount Club karti var lasīt šeit!

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes VĀCIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.