Lēti lidojumi uz FARO (PORTUGĀLE) no Rīgas par €44 turp-atpakaļ (VASARA)

20. jūlijs, 2021

Lēti lidojumi uz FARO (PORTUGĀLE) no Rīgas par €44 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Ryanair. Atrodi lētākos lidojumus uz Faro, Portugāli un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena sākot no 44 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Portugāle ir Dienvideiropas valsts, kas atrodas Pireneju pussalā. Tās vienīgā kaimiņvalsts ir Spānija. Portugāles rietumu un dienvidu piekrasti apskalo Atlantijas okeāns. Portugāles sastāvā ietilpst arī Atlantijas okeānā esošās Azoru salas un Madeiras sala. Rietumos no valsts galvaspilsētas Lisabonas atrodas Eiropas galējais rietumu punkts – Rokas rags. 1986. gadā Portugāle pievienojās Eiropas Savienībai, un kopš tā laika valsts saimniecība ir stipri mainījusies, kļūstot daudzveidīgāka. Šajā laikā strauji ir attīstījusies pakalpojumu sfēra, un pašlaik tā veido divas trešdaļas no valsts iekšzemes kopprodukta. Kopš 2002. gada 1. janvāra Portugāles naudas vienība ir eiro.

Maršruts:

Rīga – Faro – Rīga

Lidojumu datumi:

2021.g. augusts

Piemēri:

03. – 10.08. (48 EUR)
03. – 12.08. (45 EUR)
05. – 12.08. (44 EUR)
05. – 17.08. (47 EUR)
10. – 17.08. (47 EUR)

lēti lidojumi uz faro no rīgas

P.S. Lidojumi ir ar pārsēšanos un tie nav savienotie reisi. Katram lidojumam būs nepieciešams reģistrēties atsevišķi pirms tā izlidošanas.

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas noteikumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 25 x 20 cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to šeit. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes PORTUGĀLĒ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.