Lēti lidojumi uz FARO (PORTUGĀLE) no Rīgas par €48 turp-atpakaļ

3. novembris, 2021

Lēti lidojumi uz FARO (PORTUGĀLE) no Rīgas par €48 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Ryanair / Buzz / Malta Air . Atrodi lētākos lidojumus uz Faro, Portugāli un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena sākot no 48 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Portugāle ir Dienvideiropas valsts, kas atrodas Pireneju pussalā. Tās vienīgā kaimiņvalsts ir Spānija. Portugāles rietumu un dienvidu piekrasti apskalo Atlantijas okeāns. Portugāles sastāvā ietilpst arī Atlantijas okeānā esošās Azoru salas un Madeiras sala. Rietumos no valsts galvaspilsētas Lisabonas atrodas Eiropas galējais rietumu punkts – Rokas rags. 1986. gadā Portugāle pievienojās Eiropas Savienībai, un kopš tā laika valsts saimniecība ir stipri mainījusies, kļūstot daudzveidīgāka. Šajā laikā strauji ir attīstījusies pakalpojumu sfēra, un pašlaik tā veido divas trešdaļas no valsts iekšzemes kopprodukta. Kopš 2002. gada 1. janvāra Portugāles naudas vienība ir eiro.

Maršruts:

Rīga – Faro – Rīga

(ar pārsēšanos Itālijā / Vācijā / Īrijā, atkarīgs no lidojumu datumiem)

Lidojumu datumi:

2021.g. novembris – decembris

Daži piemēri:

27.11. – 10.12. (55 EUR)
28.11. – 07.12. (53 EUR)
28.11. – 10.12. (48 EUR)
04. – 10.12. (63 EUR)

lēti lidojumi uz faro no rīgas

NB! Pērkot caur Kiwi.com / tickets.lv / edreams tiek nodrošināta arī garantija, ja lidojums kavējas un netiek uzspēts uz nākamo, tad tiek meklēts citu alternatīvs lidojums vai atgriezta nauda.

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas noteikumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas bagāža 10 kg, 40 x 20 x 25 cm!

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes PORTUGĀLĒ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.