Lēti lidojumi uz GRANKANĀRIJU no Rīgas par €201 turp-atpakaļ ar Lufthansa

4. jūnijs, 2024

Lēti lidojumi uz Grankanāriju no Rīgas par €201 turp-atpakaļ ar Lufthansa! Atrodi lētākos lidojumus uz Kanāriju salām un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena sākot no 201 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Kanāriju salas  ir septiņu lielu un sešu mazu vulkāniskas izcelsmes salu veidots arhipelāgs, kas atrodas Atlantijas okeāna austrumos, netālu no Āfrikas ziemeļrietumu piekrastes. Lai gan salas atrodas netālu no Marokas un Rietumsahāras piekrastes, salas pieder Spānijai un ir viens no tās autonomajiem apgabaliem. Kanāriju salas ir vistālākais jaunās Eiropas punkts, tās no Āfrikas kontinenta rietuma piekrastes šķir 108 kilometri, bet no Spānijas salas atrodas aptuveni 1500 kilometru attālumā. Arhipelāgs sastāv no šādām salām kā Tenerife, Fuerteventura, Grankanārija, Lansarote, Palma, Gomera un Eljerro salām. Lai gan sešas mazās Činiho arhipelāga salas arī atrodas Kanāriju salu sastāvā, tās piemin reti. Galvenokārt tas ir saistīts ar to, ka tikai La Graciosa sala ir apdzīvota un tajā dzīvo vairāk nekā 600 cilvēki.

Grankanārija ir Spānijas Kanāriju salu lielākā un populārākā sala. Tā atrodas Atlantijas okeānā, aptuveni 200 kilometrus no Āfrikas piekrastes. Sala ir pazīstama ar savu maigu klimatu, skaistajām pludmalēm un bagātīgo vēsturi.

Grankanārija ir lieliska vieta atpūtai un relaksācijai. Šeit atrodas daudzas skaistas pludmales, kur var peldēties, sauļoties un baudīt jūras veltes. Sala piedāvā arī daudzas aktivitātes un atrakcijas, piemēram, slēpošanu un snovbordu ziemā, niršanu un snorkelēšanu okeānā, kā arī pārgājienus un velosipēd braucienus kalnos.

Grankanārija ir arī lieliska vieta vēstures un kultūras cienītājiem. Šeit atrodas daudzi senie vēstures pieminekļi, piemēram, Roque Nublo, akmens obelisks, kas ir viens no Kanāriju salu simboliem. Sala ir arī mājvieta daudziem muzejiem un galerijām, kas stāsta par salas bagāto vēsturi un kultūru.

Ja meklējat brīnišķīgu vietu, kur atpūsties, relaksēties un izbaudīt visu, ko piedāvā Kanāriju salas, Grankanārija ir lieliska izvēle.

Maršruts:

Rīga – Grankanārija – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. novembris – decembris

Daži piemēri:

18. – 25.11. (201 EUR)
30.11. – 09.12. (201 EUR)
02. – 09.12. (201 EUR)
05. – 16.12. (201 EUR)

lēti lidojumi uz grankanāriju no rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Katrs Ekonomiskās servisa klases pasažieris drīkst ceļot ar vienu rokas bagāžas vienību (55x40x23 cm) un vienu personīgo mantu (30x40x10 cm). Kopējais rokas bagāžas svars nedrīkst pārsniegt 8 kilogramus.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.