Lēti lidojumi uz GRANKANĀRIJU no Rīgas par €124 turp-atpakaļ

9. jūlijs, 2019

Lēti lidojumi uz GRANKANĀRIJU no Rīgas par €124 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Ryanair! Atrodi lētākos lidojumus uz Kanāriju salām un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena sākot no 124 EUR abos virzienos lidojot divatā. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Kanāriju salas  ir septiņu lielu un sešu mazu vulkāniskas izcelsmes salu veidots arhipelāgs, kas atrodas Atlantijas okeāna austrumos, netālu no Āfrikas ziemeļrietumu piekrastes. Lai gan salas atrodas netālu no Marokas un Rietumsahāras piekrastes, salas pieder Spānijai un ir viens no tās autonomajiem apgabaliem. Kanāriju salas ir vistālākais jaunās Eiropas punkts, tās no Āfrikas kontinenta rietuma piekrastes šķir 108 kilometri, bet no Spānijas salas atrodas aptuveni 1500 kilometru attālumā. Arhipelāgs sastāv no šādām salām kā Tenerife, Fuerteventura, Grankanārija, Lansarote, Palma, Gomera un Eljerro salām. Lai gan sešas mazās Činiho arhipelāga salas arī atrodas Kanāriju salu sastāvā, tās piemin reti. Galvenokārt tas ir saistīts ar to, ka tikai La Graciosa sala ir apdzīvota un tajā dzīvo vairāk nekā 600 cilvēki.

Maršruts:

Rīga – Grankanārija – Rīga

Lidojumu datumi:

2019.g. decembris – 2020.g. janvāris

Piemēri:

04. – 13.12. (143 EUR)
08. – 17.01. (124 EUR)

lēti lidojumi uz grankanāriju no rīgas

Flyhacks garantija! Šī kompānija nodrošina informatīvo atbalstu – lietotājs saņem brīdinājumus, ja lidmašīna kavējas, lidojums tiks atcelts vai pārcelts, kā arī nepieciešamības gadījumā tiek piemeklēti alternatīvi lidojumu maršruti.

Kur rezervēt?

MOMONDO

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 20 x 25cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com