Lēti lidojumi uz HONKONGU no Rīgas par €525 turp-atpakaļ ar Lufthansa

19. jūlijs, 2023

Lēti lidojumi uz HONKONGU no Rīgas no €525 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Lufthansa. Atrodi lētākos lidojumus uz Honkongu un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļete izmaksās no 525 EUR abos virzienos.

Honkonga ir pilsēta un īpašs administratīvais reģions (SAR) Ķīnas dienvidos. Tas atrodas Honkongas salā un 160 salās, kas atrodas Perlu upes deltā. Honkonga ir autonoms reģions, kas ir atbildīgs par savu iekšējo politiku, bet Ķīna ir atbildīga par tās ārējo politiku un aizsardzību.

Honkonga ir plaukstoša globāla finanšu krātuve, kas ir pazīstama ar savu augsto dzīves līmeni un brīvo tirdzniecību. Tas ir arī populārs tūrisma galamērķis, kas ir pazīstams ar savu sarežģīto arhitektūru, krāsaino kultūru un gardo virtuvi. Honkonga ir viena no pasaulē blīvāk apdzīvotajām pilsētām. Tās iedzīvotāju skaits ir aptuveni 7,5 miljoni cilvēku, un lielākā daļa no tiem dzīvo Honkongas salā.

Honkongas ekonomika ir viena no plaukstošajām pasaulē. Tā ir pasaules trešā lielākā finanšu krātuve pēc Londonas un Ņujorkas. Honkonga ir arī pazīstama ar savu augsto dzīves līmeni un brīvo tirdzniecību. Honkonga ir populārs tūrisma galamērķis. Tā ir pazīstama ar savu sarežģīto arhitektūru, krāsaino kultūru un gardo virtuvi. Daži no populārākajiem tūrisma galamērķiem Honkongā ir Viktorijas virsotne, Star Ferry un Temple Street Night Market.

Maršruts:

Rīga – Honkonga – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. janvāris – februāris

Daži piemēri:

30.01. – 11.02. (548 EUR)
06. – 18.02. (561 EUR)
06. – 20.02. (525 EUR)
10. – 20.02. (541 EUR)
14. – 27.02. (558 EUR)

lēti lidojumi uz honkongu no rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Rokas bagāža + Ēdināšana lidojuma laikā ir iekļauta!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to šeit. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Naktsmītnes Honkongā:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.