Tiešie lidojumi uz HORVĀTIJU no Rīgas par €129 turp-atpakaļ ar AirBaltic

28. jūlijs, 2023

Tiešie lidojumi uz HORVĀTIJU no Rīgas par €129 turp-atpakaļ ar aviokompāniju AirBaltic! Atrodi lētākos lidojumus uz Rijeku, Horvātiju un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena tikai par 129 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Horvātijas Republika ir valsts Eiropā, Balkānu reģionā, tās galvaspilsēta ir Zagreba. Kopš 2009. gada 1. aprīļa Horvātija ir NATO dalībvalsts. 2011. gada 9. decembrī Horvātija un Eiropas Savienība parakstīja pievienošanās līgumu un 2013. gada 1. jūlijā tā kļuva par 28. Eiropas Savienības dalībvalsti. Horvātija atrodas Eiropas dienvidos, Adrijas jūras austrumu krastā, Balkānu pussalas rietumos. Valstī dzīvo 4,44 miljoni iedzīvotāju. Ir lielas kalnu grēdas. Augstākā virsotne ir 1830 m augsta.  Pēdējo gadu laikā Horvātiju apmeklē aptuveni 10 milj. tūristu gadā, turklāt skaits nemitīgi pieaug. Tūrisms veido līdz 20% no iekšzemes kopprodukta.

RIJEKA, HORVĀTIJA

Rijeka ir trešā lielākā pilsēta Horvātijā un atrodas valsts ziemeļrietumu daļā, pie Adrijas jūras. Tā ir pazīstama ar savu skaisto ainavu, bagāto vēsturi un kultūru, kā arī daudzajām iespējām aktīvai atpūtai.

Rijeka ir pazīstama ar savu skaisto ainavu. Pilsēta atrodas pie Adrijas jūras, un tās piekrasti ieskauj kalni. Rijekā ir daudzas pludmales, kā arī parki un meži. Pilsētas centrā atrodas daudzi vēstures pieminekļi, tostarp Trsatska gradina, kas ir viena no vecākajām pilsētas daļām, un Katedrala sv. Vida, kas ir viena no lielākajām baznīcām Horvātijā.

Rijeka ir pazīstama arī ar savu bagāto vēsturi un kultūru. Pilsēta ir bijusi daudzu kultūru un tautu ietekmē, un tā ir saglabājusi daudzus vēstures pieminekļus, kas liecina par šo ietekmi. Rijekā ir daudz muzeju, galeriju un teātru, un pilsētā bieži notiek dažādi kultūras pasākumi.

Rijeka ir lieliska vieta, kur doties aktīvai atpūtai. Pilsētā ir daudzas iespējas sportot, piemēram, peldēties, slēpot, braukt ar velosipēdu vai skriet. Rijekā ir arī daudzas gleznainas vietas, kur pastaigāties vai piknikā.

Ja meklējat skaistu pilsētu ar bagātu vēsturi un kultūru, tad Rijeka ir lieliska izvēle. Pilsētā ir daudz ko redzēt un darīt, un tā piedāvā lieliskas iespējas aktīvai atpūtai.

Maršruts:

Rīga – Rijeka – Rīga

Lidojumu datumi:

2023.g. septembris

Daži piemēri:

03. – 10.09.
06. – 13.09.
10. – 17.09.
13. – 20.09.
17. – 24.09.
20. – 27.09.

un citi datumi..

lēti lidojumi uz horvātiju no rīgas

Kur rezervēt?

AIR BALTIC

Bagāžas nosacījumi:

Katrs Ekonomiskās servisa klases pasažieris drīkst ceļot ar vienu rokas bagāžas vienību (55x40x23 cm) un vienu personīgo mantu (30x40x10 cm). Kopējais rokas bagāžas svars nedrīkst pārsniegt 8 kilogramus.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes HORVĀTIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.