Lēti lidojumi uz INDONĒZIJU no Rīgas par €493 turp-atpakaļ ar Turkish Airlines

13. septembris, 2022

Lēti lidojumi uz INDONĒZIJU no Rīgas par €493 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Turkish Airlines! Atrodi lētākos lidojumus uz Džakartu, Indonēziju un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena tikai no 493 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Indonēzija ir lielākā valsts Dienvidaustrumāzijā gan pēc platības, gan pēc iedzīvotāju skaita. Tā atrodas uz 17 508 salām un ir pasaulē lielākā valsts, kas atrodas uz arhipelāga. Pēc iedzīvotāju skaita, kas ir vairāk kā 260 miljoni, Indonēzija ir ceturtā lielākā valsts pasaulē. Indonēzijas galvaspilsēta ir Džakarta. Valsts ir bagāta ar dažādiem dabas resursiem. Tajā skaitā Indonēzijā ir lielas naftas un dabasgāzes atradnes gan sauszemē, gan jūrā, milzīgas mežu platības, kur var iegūt kokmateriālus, un dažādu derīgo izrakteņu atradnes.

Maršruts:

Rīga – Džakarta – Rīga

Lidojumu datumi:

2023.g. janvāris – februāris

Piemēri:

30.01. – 18.02. (528 EUR)
27.02. – 15.03. (493 EUR)

lēti lidojumi uz indonēziju no rīgas

NB! Turpceļā un atpakaļceļā sanāk vairāk kā 12 h gaidīšana starp lidojumiem. Turkish Airlines nodrošina bezmaksas viesnīcu un transfēru šādos gadījumos – https://www.turkishairlines.com/en-us/flights/hotel-service/

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā ir iekļauta nododamā bagāža + rokas bagāža + ēdināšana!

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes INDONĒZIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.