LAST MINUTE! Lēti lidojumi uz JAMAIKU no Rīgas par €563 turp-atpakaļ

29. marta, 2023

Lēti lidojumi uz Jamaiku no Rīgas par €563 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Condor / Air Baltic. Atrodi lētākos lidojumus uz Jamaiku un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļete izmaksās no 563 EUR abos virzienos. Nonokavē, rezervē jau tagad!

Jamaika ir trešā lielākā sala Karību jūrā. Jamaikas ziemeļu daļā stiepjas šaurs piekrastes līdzenums ar daudziem līcīšiem. Savukārt dienvidos krasta līnija ir kā ar lineālu nogriezta. Lielākā daļa Jamaikas kūrortu izvietojušies salas ziemeļos, kur pludmales ir baltas un smilšainas. Sala ir slavena ar savām daudzveidīgajām ekosistēmām, tostarp , elfu mežiem uz augstākajām virsotnēm, lietus mežiem ielejās, savannās un sausajos smilšainajos apgabalos, kuros spēj izdzīvot tikai kaktusi un citi ksenofobiski augi. Jamaikā dzīvo apmēram 3 000 000 cilvēku, bet sala ir tikai 10 991km2 liela. Lielākā daļa iedzīvotāju ir melnādainie.

Maršruts:

Rīga – Montego līcis – Rīga

Lidojumu datumi:

2023.g. aprīlis

Daži piemēri:

05. – 19.04. (563 EUR)
12. – 19.04. (567 EUR)
12. – 23.04. (600 EUR)

lēti lidojumi uz jamaiku no rīgas

NB! Ērti savienojumi, bez ilgas gaidīšanas uz nākamo reisu.

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

20 kg Nododamā bagāža + 8 kg Rokas bagāža + Ēdināšana lidojuma laikā ir iekļauta!

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.