Lēti lidojumi uz JAMAIKU no Rīgas par €590 turp-atpakaļ

20. februāris, 2024

Lēti lidojumi uz Jamaiku no Rīgas par €590 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Condor / Air Baltic. Atrodi lētākos lidojumus uz Jamaiku un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļete izmaksās no 590 EUR abos virzienos. Nonokavē, rezervē jau tagad!

Jamaika ir trešā lielākā sala Karību jūrā. Jamaikas ziemeļu daļā stiepjas šaurs piekrastes līdzenums ar daudziem līcīšiem. Savukārt dienvidos krasta līnija ir kā ar lineālu nogriezta. Lielākā daļa Jamaikas kūrortu izvietojušies salas ziemeļos, kur pludmales ir baltas un smilšainas. Sala ir slavena ar savām daudzveidīgajām ekosistēmām, tostarp , elfu mežiem uz augstākajām virsotnēm, lietus mežiem ielejās, savannās un sausajos smilšainajos apgabalos, kuros spēj izdzīvot tikai kaktusi un citi ksenofobiski augi. Jamaikā dzīvo apmēram 3 000 000 cilvēku, bet sala ir tikai 10 991km2 liela. Lielākā daļa iedzīvotāju ir melnādainie.

Maršruts:

Rīga – Montego līcis – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. februāris – marts

Daži piemēri:

28.02. – 13.03. (623 EUR)
06. – 13.03. (617 EUR)
06. – 17.03. (590 EUR)
06. – 20.03. (596 EUR)

lēti lidojumi uz jamaiku no rīgas

NB! Ērti savienojumi, bez ilgas gaidīšanas uz nākamo reisu.

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

20 kg Nododamā bagāža + 8 kg Rokas bagāža + Ēdināšana lidojuma laikā ir iekļauta!

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.