Lēti lidojumi uz KENIJU no Rīgas par €506 turp-atpakaļ

19. aprīlis, 2024

Lēti lidojumi uz KENIJU no Rīgas par €506 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Condor / AirBaltic. Atrodi lētākos lidojumus uz Nairobi, Keniju un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 506 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Kenija ir valsts Austrumāfrikā. Valsts atrodas Indijas okeāna piekrastē. Valsts galvaspilsēta ir Nairobi. Iedzīvotāju skaits valstī ir strauji pieaudzis pēdējo desmitu gadu laikā un ir apmēram 43 miljoni iedzīvotāju. Tulkojumā no masaju valodas Kenija nozīmē Baltais kalns. Kalns, kas atrodas valsts vidienē, ir aprimis vulkāns, un tā virsotni klāj sniegs. Lielākā daļa iedzīvotāju nodarbojas ar lauksaimniecību. Lauksaimniecība veido 26% no valsts IKP un ar to nodarbojas vairāk nekā 40% no valsts iedzīvotājiem, tai skaitā 70% no lauku iedzīvotājiem. Valsts eksportē tēju un kafiju. Kenija ir trešā lielākā tējas ražotāja pasaulē, kā arī vislielākā melnās tējas eksportētāja pasaulē.

Maršruts:

Rīga – Mombasa – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. aprīlis – maijs

Daži piemēri:

26.04. – 06.05. (526 EUR)
03. – 13.05. (506 EUR)
05. – 18.05. (579 EUR)
10. – 20.05. (510 EUR)

lēti lidojumi uz keniju no rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta nododamā bagaža + rokas bagāža + ēdināšana.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Ja Tev patīk TravelFree saturs, Tev ir iespēja atbalstīt mūs. Atbalstot TravelFree, Tu palīdzēsi atrast un publicēt vēl kvalitatīvāku saturu un vairāk izdevīgus ceļojuma piedāvājumus. Tev tas ir neliels ziedojums, bet man – milzīgs atbalsts. Paldies par Tavu atbalstu – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes KENIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.