Lēti lidojumi uz LANZAROTI no Rīgas par €47 turp-atpakaļ

9. septembris, 2021

Lēti lidojumi uz Lanzaroti no Rīgas par €47 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Ryanair! Atrodi lētākos lidojumus uz Kanāriju salām (Lanzarote) un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena sākot no 47 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Kanāriju salas  ir septiņu lielu un sešu mazu vulkāniskas izcelsmes salu veidots arhipelāgs, kas atrodas Atlantijas okeāna austrumos, netālu no Āfrikas ziemeļrietumu piekrastes. Lai gan salas atrodas netālu no Marokas un Rietumsahāras piekrastes, salas pieder Spānijai un ir viens no tās autonomajiem apgabaliem. Kanāriju salas ir vistālākais jaunās Eiropas punkts, tās no Āfrikas kontinenta rietuma piekrastes šķir 108 kilometri, bet no Spānijas salas atrodas aptuveni 1500 kilometru attālumā. Arhipelāgs sastāv no šādām salām kā Tenerife, Fuerteventura, Grankanārija, Lansarote, Palma, Gomera un Eljerro salām. Lai gan sešas mazās Činiho arhipelāga salas arī atrodas Kanāriju salu sastāvā, tās piemin reti. Galvenokārt tas ir saistīts ar to, ka tikai La Graciosa sala ir apdzīvota un tajā dzīvo vairāk nekā 600 cilvēki.

Maršruts:

Rīga – Lanzarote – Rīga

Lidojumu datumi:

2021.g. septembris

Daži piemēri:

16. – 29.09. (47 EUR)
19. – 29.09. (47 EUR)
23. – 29.09. (47 EUR)

lēti lidojumi uz lanzaroti no rīgas

Pērkot caur Kiwi.com / tickets.lv tiek nodrošināta arī garantija, ja lidojums kavējas, tiek atcelts un netiek uzspēts uz nākamo, tad tiek meklēts cits alternatīvs lidojums.

P.S. Atceries, ka lidojot turp, tas ir nakts lidojums un nākamais reiss no Edinburgas uz Lanzaroti būs agri no rīta. Gaidīšana lidostā ~6 stundas.

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 × 20 × 25 cm, 10kg.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.