Lēti lidojumi uz LANZAROTI no Rīgas par €85 turp-atpakaļ

8. novembris, 2023

Lēti lidojumi uz Lanzaroti no Rīgas par €85 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Ryanair (Malta Air / Lauda / Buzz)! Atrodi lētākos lidojumus uz Kanāriju salām (Lanzarote) un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena sākot no 85 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Kanāriju salas  ir septiņu lielu un sešu mazu vulkāniskas izcelsmes salu veidots arhipelāgs, kas atrodas Atlantijas okeāna austrumos, netālu no Āfrikas ziemeļrietumu piekrastes. Lai gan salas atrodas netālu no Marokas un Rietumsahāras piekrastes, salas pieder Spānijai un ir viens no tās autonomajiem apgabaliem. Kanāriju salas ir vistālākais jaunās Eiropas punkts, tās no Āfrikas kontinenta rietuma piekrastes šķir 108 kilometri, bet no Spānijas salas atrodas aptuveni 1500 kilometru attālumā. Arhipelāgs sastāv no šādām salām kā Tenerife, Fuerteventura, Grankanārija, Lansarote, Palma, Gomera un Eljerro salām. Lai gan sešas mazās Činiho arhipelāga salas arī atrodas Kanāriju salu sastāvā, tās piemin reti. Galvenokārt tas ir saistīts ar to, ka tikai La Graciosa sala ir apdzīvota un tajā dzīvo vairāk nekā 600 cilvēki.

Maršruts:

Rīga – Milāna – Lanzarote – Vīne – Rīga

NB! Pievērs uzmanību, ka šie nav savienotie reisi, bet gan neatkarīgi lidojumi

Lidojumu datumi:

2023.g. novembris – decembris

Daži piemēri:

27.11. – 17.12. (87 EUR)
04. – 17.12. (115 EUR)
11. – 17.12. (85 EUR)

lēti lidojumi uz lanzaroti no rīgas

P.S. Atceries, ka lidojot turp ir ap 5h un atpakaļ ap 9h gaidīšanas laiks lidostā līdz nākamajam lidojumam!

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 × 20 × 25 cm

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Ceļo ar Luminor Black 

Ceļojumu apdrošināšana, pirkumu apdrošināšana, skaidras naudas izņemšana no bankomātiem visā pasaulē! Izbaudi kartes priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Luminor Black bez kredītlimita. Skaidras naudas izņemšanas limiti un apdrošināšanas noteikumi luminor.lv.

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com